Євро-2024: Англія перемогла Італію, але втратила перед матчем з Україною важливого футболіста

У 1-му турі відбіркового раунду Євро-2024 збірна Англії перемогла національну команду Італії

Матч, який проходив у Неаполі, закінчився перемогою Англії з рахунком 1:2. У ворота італійців голи забили Гарі Кейн та Деклайн Райс.

За збірну Італії відзначився Матео Ретегі, який скоротив відставання господарів на 56-й хвилині.

Збірна України зіграє з Англією 26 березня у Лондоні на стадіоні "Вемблі". Також у групі C змагаються Північна Македонія та Мальта - ці команди зіграли матч 1-го туру 2:1 на користь македонців.

На матч з Україною англійці залишились без важливого захисника Люка Шоу, який сьогодні отримав червону картку на 80-й хвилині.