Ліга чемпіонів: розклад матчів та трансляцій 20 лютого

У вівторок, 20 лютого, у перших матчах 1/8 фіналу Ліги чемпіонів італійський "Інтер" приймає іспанський "Атлетико", а нідерландський ПСВ - німецьку "Борусію" з Дортмунду

Обидві гри розпочнуться о 22:00 за київським часом. Наживо їх транслюватиме Megogo.

"Інтер" на груповому раунді фінішував другим слідом за іспанським "Реал Сосьєдадом" і випередив португальську "Бенфіку" та австрійський "Зальцбург". "Атлетико" виграв змагання у групі з італійським "Лаціо", нідерландським "Феєнордом" та шотландським "Селтіком".

ПСВ став другим після англійського "Арсеналу" та обійшов французький "Ланс" з іспанською "Севільєю". "Борусія" залишила позаду французький ПСЖ, італійський "Мілан" та англійський "Ньюкасл".