"Книжковий Арсенал" оголосив дати проведення фестивалю

6 лютого, 2025 четвер
10:02

13-й "Книжковий Арсенал" цьогоріч відбудеться з 29 травня до 1 червня. Кураторками фокус-теми стануть професорка Єльського університету Марсі Шор та письменниця Оксана Форостина

Зміст

Про це повідомляється на сайті "Книжкового Арсеналу".

Фестиваль "Книжковий Арсенал" цього року відбудеться вже утринадцяте. Захід матиме програмну частину та книжковий ярмарок на першому поверсі Старого арсеналу.

Кураторками яокус-теми фестивалю стануть історикиня, професорка інтелектуальної історії Європи Єльського університету Марсі Шор та письменниця, перекладачка, видавчиня та членкиня Українського ПЕН Оксана Форостина.

"Цьогоріч "Книжковий Арсенал" відбудеться уже втринадцяте, і ми докладемо всіх зусиль, аби він був саме тим місцем найважливішої розмови, яка робить "Арсенал" настільки особливим і улюбленим. Саме тим місцем зустрічі однодумців, поєднання мистецтв і досвідів, місцем радості й спільного смутку, місцем рефлексії про найскладніші питання, які торкаються кожного в Україні. Я дуже вдячна Марсі та Оксані за їхню роботу над фокус-темою: маючи привілей спостерігати за робочим процесом, впевнена, що це буде глибока й водночас глобальна у своїй широті розмова. Саму тему ми оголосимо вже невдовзі — в березні", - поділилась генеральна директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта.

У програмі "Книжкового Арсеналу", над якою працюватимуть запрошені куратори, відбудуться події у межах фокус-теми фестивалю, основної програми, програми для дітей та підлітків, професійної програми.

Зі спеціальною програмою "Книжковий Арсенал" прийматиме Літературно-перекладацький фестиваль Translatorium.

Лекції, дискусії, перформанси, публічні інтерв’ю та поетичні читання відбудуться на семи сценах фестивалю. Також під час заходу презентують виставкові проєкти.

У межах фестивалю відбудеться щорічна професійна програма Book Arsenal Fellowship Program для іноземних видавців та літературних агентів, яка сприяє посиленню міжнародної співпраці з Україною у книжковій сфері через встановлення прямих контактів між професіоналами з України та закордону та знайомство з місцевою літературною та книжковою сценами.

"Книжковий Арсенал" є міжнародною подією, що організована Мистецьким арсеналом. Фестиваль відбувається з 2011 року, і став однією з найбільш впливових літературно-мистецьких подій Східної Європи. У 2019 році отримав звання "Найкращий літературний фестиваль світу"

 

 

Теги:
Читайте також:
Київ
+8.4°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • USD 41.31
    Купівля 41.31
    Продаж 41.82
  • EUR
    Купівля 44.6
    Продаж 45.25
  • Актуальне
  • Важливе
2025, середа
26 березня
17:03
ЗАЕС
Україна отримала дані про пошкоджений дизельний резервуар на окупованій ЗАЕС
17:01
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець
"Порушення прав людини з боку ТЦК набули системного та масового характеру": Лубінець готовий запропонувати Раді шляхи розв'язання проблеми
16:46
Пресреліз
Вагони із залізною рудою
Ferrexpo про економічні наслідки рішення уряду припинити автоматичне повернення ПДВ її підприємствам
16:46
ЗСУ, Харківщина
З початку доби на фронті відбулося 156 боїв: на Покровському напрямку ворог 53 рази пішов в атаку
16:44
Литва прапор
У Литві під час навчань зникли американські солдати
16:40
Ексклюзив
Україна ЄС
Є три ключові елементи для вступу України до ЄС, - голова правління фундації DEJURE Жернаков
16:26
У Великій Британії відкрили Центр порятунку для евакуйованих з України левів
16:17
президент Фінляндії Александр Стубб
Президент Фінляндії Стубб заявив, що санкції проти РФ треба посилювати, а не скасовувати
16:15
Марк Рютте
"Реакція буде руйнівною": Рютте прокоментував ймовірність нападу РФ на країну НАТО
16:04
OPINION
блог Андрій Магера
Віткофф — безсторонній посередник чи адвокат Путіна?
15:52
санкції
У ЄС заявили, що можуть скасувати санкції проти РФ у разі виведення всіх військ з України
15:50
Сергій Лавров
Лавров заявив, що РФ обговорює зі США відновлення постачання російського газу до Європи "Північним потоком"
15:39
Оновлено
Генштаб спростував заяви РФ про порушення Україною умов припинення вогню по енергообʼєктах
15:36
Кабмін
Уряд спростив отримання пенсій для ВПО, українців за кордоном і на ТОТ
15:22
Андрій Хливнюк
Гурт "Бумбокс" став першим хедлайнером Atlas Festival 2025
15:21
Розстріляв авто з двома мирними жителями в Катюжанці на Київщині: військовому РФ повідомили про підозру
15:10
PR
Мікрокредити для пенсіонерів: як оформити та чи варто це робити
14:59
Ексклюзив
Ярослав Железняк
Україна достатньо розширила свої експортні можливості на Чорному морі завдяки морським дронам, - нардеп Железняк
14:56
парламентарі вшанували памʼять загиблих нацгвардійців
Біля Верховної Ради вшанували пам'ять загиблих воїнів Нацгвардії
14:52
Речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко
На Сумщину продовжують заходити російські ДРГ, біля кордону збільшилася кількість авіаударів, - ДПСУ
14:47
Telegram
Чат-бот Grok Ілона Маска став доступним у telegram
14:33
Китай та США
Китай намагається переманити звільнених держслужбовців США і дослідників ШІ, - Reuters
14:27
Педро Санчес
Іспанія розпочне план з реалізації посилення оборони до літа 2025, - премʼєр Санчес
14:26
Інфографіка
Ціни на пальне, АЗС
Ціни на пальне сьогодні: скільки коштують бензин, газ і дизель
14:11
Володимир Соловйов
СБУ оголосила підозру російському пропагандисту Соловйову за 5 статтями
14:06
OPINION
Після Ер-Ріяду: Стратегія Москви — затягувати час
14:04
Верховна Рада
Парламент не зміг ухвалити законопроєкт про зміну системи пенсійного забезпечення прокурорів
14:01
пожежа на російському кораблі
Біля узбережжя Південної Кореї спалахнуло російське судно: є постраждалі
13:53
Оновлено
Укрзалізниця потяг
В Укрзалізниці розповіли, коли розраховують відновити онлайн-продаж квитків після кібератаки
13:44
Марія Захарова
Захарова звинуватила ЗСУ в полюванні на російських "воєнкорів" з розпізнавальними знаками "Преса". У Центрі стратегічних комунікацій спростували
13:34
Директорка музею Берлінського муру родом з Києва народила десяту дитину в 66 років
13:32
на фото Верховна Рада України
ВР ухвалила законопроєкт про залучення ветеранів до організації й підготовки українців до нацспротиву
13:17
засуджені бійці "Азов"
У Росії 23 азовців "засудили" від 13 до 23 років ув'язнення
13:12
зруйнована церква
Рада ухвалила за основу законопроєкт, що посилює відповідальність за знищення й руйнування культурних цінностей
12:59
зброя зі стрічкою-прапором
З початку року Міноборони уклало контракти з 12 українськими виробниками зброї майже на 130 млрд грн
12:45
дрон "Хижий птах"
Міноборони допустило до використання в ЗСУ український дрон "Хижий птах"
12:38
Польща зможе оборонятися 1-2 тижні в разі нападу противника, - очільник Бюро нацбезпеки Луковський
12:15
Весна у Києві
У кількох регіонах дощитиме, але буде тепло: прогноз погоди на 27 березня від Наталки Діденко
12:11
Ексклюзив
ЗСУ, ППО
Ознак завершення війни найближчим часом немає, - Defense Express
12:00
OPINION
Фільчина грамота після перемовин
Більше новин