Лобода відповіла, що робитиме з російськомовними піснями: "Не обіцяла, що відмовлюся"

19 серпня, 2024 понедiлок
16:06

Опальна співачка Світлана Лобода, яка до повномасштабного вторгнення жила і працювала в Росії, розповіла, чому продовжує співати російською мовою

Зміст

Про це вона сказала в інтервʼю "Фокусу".

Співачка з України Світлана Лобода після 2014 року продовжувала виступати в Росії та підігравати антиукраїнській пропаганді, розповідаючи на російському телебаченні про "українських нацистів". Повномасштабну війну вона зустріла у Москві та згодом повернулась до України. 

Нині вона поділилась, що живе в Ризі, Латвії. Цьогоріч вона святкує 20-річчя сольної карʼєри.

"Наш світовий тур стартував ще наприкінці березня серією концертів у Новій Зеландії та Австралії, після цього об'їздили багато великих міст у США і зараз закінчуємо першу частину європейської серії — Іспанія, Австрія, Польща, Латвія, Естонія, Чехія, Молдова... Дуже вдячна за аншлаги в кожному місті й особливо за те, що навіть коли приходить велика частина місцевих, у залі все одно майорять українські прапори", - зазначила Лобода.

У березні 2023 року артистка випустила альбом Made in U. У ньому є пісні російською, українською та англійською мовами. В новому інтервʼю вона пояснила, чому не відмовляється від російськомовних треків.

"Що стосується російськомовних пісень — то я вже давно поставила крапку в цьому питанні в попередніх інтерв'ю. Я ніколи не обіцяла, що відмовлюся від них. Я не пов'язую громадянську позицію з мовним питанням. Знаю, що в багатьох інша думка. Якщо ми будуємо суспільство демократичне, то нехай кожен висловлює свої думки, як йому хочеться, і йому за це нічого не буде", - наголосила співачка.

Лобода також зазначила, що постійно зазнавала хейту протягом всієї своєї карʼєри.

"Багато журналістів і блогерів вигадують за мене відповіді на багато запитань, але ще ніхто не знайшов відповіді на головне: чому я на піку своєї кар'єри в Росії все вмить залишила, покинула, зупинила і поїхала за першої ж нагоди. Ви бачите, що мої колеги з України, які побудували менш успішну кар'єру, там залишилися і спокійно працюють, хоч і деградують — і творчо, і духовно. Так от, цього я боялася найбільше — моральної деградації, а також мук совісті, які, я впевнена, мене б знищили", - додала вона. 

Світлана Лобода та її скандали

Світлана Лобода після 2014 року продовжувала виступати в Росії та підігравати антиукраїнській пропаганді, розповідаючи на російському телебаченні про "українських нацистів". Повномасштабну війну вона зустріла у Москві та згодом повернулась до України. Артистка зробила вже чимало спроб реабілітуватися, але більшість з них була безрезультатною.

У травні 2023 року київський заклад Osocor Residence анонсував концерт української співачки. Виступ анонсували як благодійний заради збору коштів для лор-відділення Охматдиту, утім у лікарні про її виступ нічого не чули.

Згодом представники Osocor Residence заявили, що запросили її з концертом, адже Світлана Лобода зайняла чітку проукраїнську позицію. Після обурення українців у закладі заявили, що скасовують концерт Лободи, щоб "зберегти внутрішню єдність" українців.

25 червня Лобода влаштувала імпровізований концерт у Харкові. На виступ прийшла і протестувальниця, яка тримала в руках плакат з написом "Харків без Лободи". Співачка почала принижувати дівчину, звинувачуючи, що її акція проплачена. А після обурення українців заявила, що поважає позицію Дарини, яка з такою акцією "іде проти течії".

Протестувальниця прокоментувала допис співачки. Вона розповіла, що ще казала їх Лобода без мікрофона, зауваживши, що поваги до позиції в цих словах не було. Пізніше вона перепросила у дівчини, яка вийшла на протест проти неї.

У жовтні 2023 року Світлана Лобода виступила на приватному заході у Дубаї для громадянки Казахстану, вийшовши на одну сцену з росіянами.

Теги:
Читайте також:
Київ
+16.6°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, субота
25 липня
22:23
Дональд Трамп
Трамп призупинив щоденні удари по Ірану після 13 днів атак, — Axios
22:13
Оновлено
Війна з Росією
Оператори 6-го полку ССО Rangers здійснили рейд на ворожу позицію, а на фронті відбулося 202 бої від початку доби
21:41
Ольга Решетилова
Решетилова розповіла про нові санкції для ухилянтів
21:38
Лора Лумер у Києво-Печерській лаврі
Наближена до Трампа блогерка Лора Лумер розповіла, що її предки походили з Вінниці та Києва
21:27
Ексклюзив
Віталій Портников
Наймана армія - пастка для Путіна: Портников про мобілізацію у РФ
21:25
Оновлено
путін Токаєв
Президент Казахстану Токаєв закликав Путіна заморозити війну з Україною. Пєсков відповів
21:19
Оновлено
Золота дзиґа
У Києві пройшла ювілейна церемонія Національної кінопремії "Золота Дзиґа": "Ти – Космос" визнали найкращим фільмом року
21:09
Ексклюзив
путін
Зараз уперше за тривалий період час грає на боці України, - Болтон
21:08
Оновлено
Ліквідація наслідків удару по Сумах
Росія атакувала низку регіонів України: є загиблі, серед поранених - діти, на Харківщині знеструмлено місто
21:05
Володимир Зеленський
Зеленський: Росія хоче отримати від Північної Кореї ще 30 тис. військових і нові пускові установки для балістичних ракет
21:03
"За пів року не просунулися в реформі мобілізації навіть на пів кроку", - Решетилова про роботу Міноборони за керівництва Федорова
20:36
Перевірені в боях за Україну: Британія озброїть армію дронами AR5 за 400 мільйонів фунтів
Перевірені в боях за Україну: Британія озброїть армію дронами AR5 за 400 мільйонів фунтів
20:29
Ексклюзив
Михайло Федоров
Макфол закликав Зеленського повернути Федорова: Україні потрібен кожен талановитий професіонал
20:20
Росія двічі атакувала в Одесі цивільне судно під прапором Палау, двоє моряків зникли безвісти
20:01
OPINION
Усик. Президент зі сімейних фото?
19:56
Андрій Сибіга
Росія спробує зірвати голосування за закон Грема, імітуючи дипломатію і прагнення до миру, — Сибіга
19:38
Оновлено
F-16 Україна
У Румунії другий день поспіль F-16 збив дрон у повітряному просторі країни. Прокуратура апеляційного суду країни підтвердила, що безпілотник, збитий 24 липня, - Shahed, зроблений у Росії
19:30
Ексклюзив
"Не дають довго прощатися, бо є черга у морзі": що переживають родини загиблих військових
19:25
Зруйноване Росією колишнє консульство Італії у Херсоні
У Херсоні росіяни зруйнували колишнє консульство Італії
19:24
Ексклюзив
Чим відрізняються стилі управління Сирського і Драпатого: коментує Герой України, полковник ЗСУ у відставці Кащенко
18:50
Китай
Китай обмежив торгівлю з виробниками "Богдани" і бронетехніки для ЗСУ на тлі нових санкцій ЄС проти Росії
18:46
пальне росія
Через проблеми з пальним у РФ до кінця року продовжили заборону на експорт бензину
18:44
Ексклюзив
мобілізація в РФ
Недооцінювати загрозу не можна: Ягун про ймовірну мобілізацію у РФ восени
18:12
Ексклюзив
путін та герасимов
Росія зараз бачить для себе вікно можливостей, бо розуміє, що час грає проти неї, - Братчук
17:46
Огляд
Про що говорили неандертальці, як знайти "його" в Інтернеті та коли настане час для гідності – 5 книг про любов і кохання
17:44
Дональд Трамп MAGA
У таборі Трампа стався різкий перелом у ставленні до України: MAGA більше не байдужі до війни, — The Telegraph
17:26
Купуючи фейкові QR-коди на пальне, жителі окупованого Криму задонатили на ЗСУ
17:01
OPINION
Чому Федоров має наполягати на своєму: причини
16:30
Інтерв’ю
"Жінок тут купують за корів": історія української місіонерки, яка 10 років живе в африканському племені
16:00
Оновлено
вибух, ракетна атака
Дрони атакували військовий аеродром РФ в Енгельсі та Ростов-на-Дону, у Єкатеринбурзі горить Wildberries, а в Тюмені – НПЗ. Генштаб підтвердив удари по ТОТ
15:51
Усик
Усик запевнив, що не балотуватиметься в президенти
15:39
Ракетний удар РФ по Київщині забрав життя комунікаційниці УДО Валентини Савіцької
Ракетний удар РФ по Київщині забрав життя комунікаційниці УДО Валентини Савіцької
15:28
Оновлено
грузія
У Грузії вдруге за 2 доби сталося масштабне вимкнення електроенергії. Служба держбезпеки розслідує це як саботаж
15:10
танкер з скрапленим газом
Адміністрація Трампа закликала Україну не бити по неросійських танкерах у Чорному морі, — WSJ
14:38
Дональд Трамп
Трамп погрожує ЄС "суттєвими" тарифами після штрафу, накладеного на Google
14:37
війна з росією
"Торнадо-С", "Град", 7 танків і 123 окупанти: Сили оборони відбили штурм трьох армій РФ на Донеччині
14:37
Андрій Сибіга
"Кампанія терору в Чорному морі почалася у 2022": Сибіга закликав партнерів до відповіді РФ на її атаки
14:12
Сергій Кислиця
Кислиця: Україна сподівається на підтримку Японії у виробництві Patriot
14:02
OPINION
Putin dronned Jesus Christ. Чому і як США змінили ставлення до нас
13:43
Сили Безпілотних Систем
Україна перемагає тоді, коли воює нестандартно: австрійський військовий експерт Райснер назвав головні чинники успіху Києва
Більше новин