Кубів: Міліція просить віддавати їм схоплених "тітушок"
Міліція просить віддавати "тітушок", які будуть схоплені на Майдані
Про це під час брифінгу повідомив комендант Будинку Профспілок, народний депутат Степан Кубів.
"Вони сказали, передавайте їх нам. Бо багато звернень від киян - розбиті вітрини, пошкоджені машини. І є підозри, що це саме ці люди скоїли", - розповів Кубів.
За словами нардепа довкола Майдану порядок забезпечують Загони самозахисту.
"Бо таке враження, що якісь дядьки - підвозять молотки, вибухові пакети. Ми так також не допускаємо, що били та хтось чинив самосуд", - зазначив Кубів.
- Актуальне
- Важливе