live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Чернівецькі «регіонали» вимагають «переголосувати» Добкіна


фото: mediaport.ua
Чернівецька обласна організація Партії регіонів звернулася до керівництва партії з вимогою провести 15 квітня позачерговий з'їзд ПР для прийняття легітимного рішення про підтримку кандидата на виборах президента України

Про це повідомив керівник Чернівецької обласної парторганізації Михайло Папієв, пославшись на прийняте за підсумками ради організації офіційну заяву, пишуть «Українські Новини».

«Ми прийняли офіційну заяву, яку направили в центральний апарат ПР. Ініціюємо скликання позачергового з'їзду, на якому партія повинна остаточно визначитися з кандидатом, виходячи з соціологічних рейтингів на дату проведення з'їзду», - заявив він.

Згідно з текстом заяви, чернівецькі регіонали висловлюють категоричну незгоду як з формою проведення з'їзду, на якому не були представлені інтереси всіх регіонів України, так і з прийнятим рішенням про підтримку кандидата в президенти Михайла Добкіна.

«Хоча одним з ключових рішень з'їзду було виключення з партії В.Ф.Януковича, але його незрима присутність відчувалася в кожному зітханні президії, стилі ведення з'їзду та голосування рішень. Дух Віктора Федоровича давлів над Виставковим центром в цей день», - йдеться в заяві Чернівецькій організації ПР.

новини партнерів

20 січня, 2020 понеділок

20 січня, 2020 понеділок

19 січня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати