live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

«Регіонали» Кіровограда підтримають Тігіпка, а не Добкіна

Кіровоградська обласна організація «Партії регіонів» відмовилася підтримувати на президентських виборах кандидатуру Михайла Добкіна

Про це повідомив по закінченню засідання ради обласної організації перший заступник голови Кіровоградської обласної організації ПР Олександр Шаталов, пишуть «Українські Новини».

При цьому він заявив, що текст рішення ради буде направлений президії ПР, а також в усі обласні організації з пропозицією підтримати цю ініціативу.

«Ми не підтримуємо рішення З'їзду про висунення Добкіна ... Партія в даний момент потребує об'єднуючого лідера. Кандидатура Добкіна такою не є . Такою кандидатурою є найбільш рейтинговий сьогодні член ПР Сергій Тігіпко. На підтримку кандидатури Тігіпка висловилися більшість міських і районних організацій», - повідомив Шаталов.

Кіровоградські регіонали обурені кулуарністю з'їзду і тим, що не дали можливості обговорити кандидатуру до з'їзду в партійних організаціях, як це було в попередні роки. Вони вважають, що з'їзд не мав проходити на підставі списку делегатів, обраних у 2012 році, які сьогодні не відображають загальні настрої партійних організацій. Нарікання викликав і той факт, що 80 % учасників з'їзду представляли інтереси лише трьох регіонів України, і думки інших регіонів, зокрема, центру і заходу України, фактично були знівельовані.

Кіровоградська облорганізація запропонувала президії ПР включити до складу президії представників центральної та західної України. При цьому, вони зажадали не висувати жодних ультиматумів членам партії, які зареєструвалися кандидатами на пост президента. 

«Не виключати з партії ні тих, хто самовисунувся, ні тих, хто буде працювати і підтримувати їх. Рекомендувати партійцям на місцях самовизначитися і підтримувати тих кандидатів, які ближче за духом . А перед першим туром провести соціологічне опитування, і тільки тоді звернутися до кандидатів з пропозицією залишити в гонці самого рейтингового на той момент», - повідомив про рішення ради Шаталов.

За словами Шаталова, участь у раді взяли представники усіх міських і районних організації «Партії регіонів» Кіровоградської області.

Як повідомлялося, на ХIV з'їзді ПР було прийнято рішення про підтримку на президентських виборах 2014 кандидатури Михайла Добкіна.

31 березня в ефірі ТРК «Україна» секретар президії ПР Борис Колесніков заявив, що якщо до 15 квітня решта кандидатів з числа членів ПР не знімуть свої кандидатури на виборах, вони будуть примусово виключені з партії.

новини партнерів

22 січня, 2020 середа

22 січня, 2020 середа

21 січня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати