Мер Львова представив свою п’ятірку "варягів" в Київраду


фото: zn.ua
Мер Львова Андрій Садовий представив першу п’ятірку своєї команди, яка балотуватиметься до Київради

Як передає кореспондент Еспресо.TV, цю п'ятірку кандидатів в депутати Київради Садовий представив на прес-конференції у Києві.

Так, очолить список Садового науковець, професор Наталія Шульга. Також в "п'ятірку" включено власника компанії "Ресторани Сергія Гусовського" Сергія Гусовського, гендиректора та співзасновника компанії "ModnaKasta" Андрія Логвіна, фінансового директора страхової компанії "Княжа" Максима Гапчука, а також директора телеканалу "24" Романа Андрейко.

Садовий також поінформував, що було складено список з 21-го кандидата в депутати Київради від його команди. Цей список розміщено в мережі "Фейсбук" для обговорення з киянами. "Всі ці люди - корінні кияни", - зазначив мер Львова. Він впевнений, що всі ці кандидати пройдуть в Київраду і розраховує отримати приблизно 20-30% голосів виборців. "Скільтки візьмемо, всі будуть наші", - додав він.

Разом з тим, мер Львова зазначив, що сам особисто не буде балотуватися до Київради.

Довідка:

1. Наталя Шульга народилася 21 травня 1960 року в місті Києві. Закінчила Київський національний університет ім.Т.Г.Шевченка (біологія) та University of Rochester. Кандидат біологічних наук в галузі молекулярної біології. Розробила 3 нові методи і зробила 6 відкриттів в галузі молекулярної і клітинної біології. У 2005-2006 роках зробила аудит НаУКМА, розробила стратегію і робочий план перетворення університету у дослідницько-викладацький тип ВНЗ. Виконавчий директор ГО "Український науковий клуб". Вважає, що Київ може і повинен відповідати всім вимогам сучасного міста, бути комфортним і безпечним для життя та праці. 

2. Сергій Гусовський народився 9 листопада 1966 року місті Києві. Закінчив Київське Вище Військове Авіаційне Інженерне Училище. Засновник мережі ресторанів "Ресторани Сергія Гусовського". Володіє англійською та італійською мовами. Мета роботи в Київраді – бажання і можливість змінити Київ на краще. 

3. Андрій Логвін народився 24 серпня 1980 року в місті Донецьку. Закінчив Донецький Державний Університет (бізнес-адміністрування та менеджмент), Києво-Могилянську Бізнес-Школу (бізнес-адміністрування) та Київський Національний Університет ім. Т.Шевченко (юриспруденція). Одружений. Є Генеральним директором та співзасновником компанії ModnaKasta. Володіє англійською мовою. Хоче побудувати ефективну Київраду.

4. Максим Гапчук народився 30 квітня 1979 року в місті Бердичів. Закінчив Київський національний економічний університет (міжнародна економіка) та отримав ступень MBA Business school of management IEDC, Bled (Словенія). Працює Фінансовим директором у Страховій компанії КНЯЖА Vienna Insurance Group. Одружений, має сина. Мета роботи в Київраді - згуртувати зусилля однодумцівзаради реальної відбудови ефективного місцевого самоврядування на принципах прозорості, відкритості та підконтрольності громаді. 

5. Роман Андрейко народився 1 січня 1968 року в місті Львові. Закінчив університет "Львівська Політехніка". Працює генеральним директором АТ "Телерадіокомпанія Люкс".

Нагадаємо, 31 березня Андрій Садовий заявив, що об'єднання "Самопоміч", лідером якої він є, збирається брати участь у виборах до київської міської ради.

Садовий повідомив, що виборчий список кандидатів від цього об’єднання та виборча програма буде формуватися разом з мешканцями столиці і закликав киян взяти участь у цьому процесі.

новини партнерів

19 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати