live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ГПУ хоче повернути військові прокуратури


фото: http://www.gp.gov.ua/
Фактична ліквідація військових прокуратур у 2012 році негативно впливає на мобільність та оперативне вирішення питань під час проведення антитерористичної операції

Про це заявив перший заступник Генерального прокурора України Микола Голомша під час прес-конференції щодо результатів роботи органів прокуратури за три місяці цього року, передає Еспресо.TV з посиланням на прес-службу відомства.

«Вважаю передчасним і невірним те, що було ліквідовано військові прокуратури та військові суди (трибунали), оскільки це змінило відносини у середовищі військовослужбовців та військових прокурорів», — зазначив Голомша.

Він додав, що військові прокурори мобільні та чітко виконують статут та накази як у звичайному режимі, так і в надзвичайний період, а територіальні прокурори просто виконують обов’язки по забезпеченню законності. 

«Тому ліквідація військових прокуратур негативно впливає на мобільність і оперативне вирішення окремих питань надзвичайного, особливого або воєнного стану, який ми мали на анексованій території (Крим) і маємо на Сході України», — наголосив перший заступник Генпрокурора.

Він підкреслив, що завжди був противником ліквідації військових прокуратур. 

«Крім іншого, я виступав за те, щоб в наказі Генерального прокурора по організації роботи військових прокуратур, першим основним питанням було – забезпечення обороноздатності і боєготовності військ», — зауважив заступник керівника відомства.

Голомша наголосив про необхідність внесення на порядок денний питання про відновлення військових прокуратур зі всіма відповідними повноваженнями і компетенцією.

Нагадаємо, в березні 2012 року було прийнято рішення про ліквідацію військових прокуратур та створення спеціалізованих прокуратур із нагляду за додержанням законів у воєнній сфері після прийняття відповідних змін законодавства.

новини партнерів

27 листопада, 2020 п'ятниця

26 листопада, 2020 четвер

27 листопада, 2020 п'ятниця

26 листопада, 2020 четвер

25 листопада, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати