Із полону терористів звільнили трьох полтавчан

2 липня, 2014 середа
23:23

Трьох жителів Полтавської області, яких терористи захопили у полон на Луганщині, вдалося 1 липня доправити додому

Зміст

Про це сказав голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук, передає Еспресо.TV з посиланням на УНІАН.  

Він зазначив, що на прохання спецслужб не може розголошувати прізвища тих, кого звільнили. Очільник області також звернувся до журналістів із проханням поки що не брати інтерв’ю у рідних, аби не нашкодити операції зі звільнення решти заручників. Бугайчук повідомив: усі хлопці, які мали поранення, зараз почуваються значно краще, загрози їхньому життю немає. Один із визволених полтавців – свободівець. Також стало відомо про смерть активіста, якого тримали в полоні. Його тіло нині перебуває в моргу Луганська. У східних регіонах країни терористи продовжують утримувати полонених із Полтавщини.

«Ми постійно контактуємо з центром Антитерористичної операції, але поки що втішних новин немає, триває робота зі звільнення земляків. Вдячні спецслужбам та афганцям за виконану роботу», – наголосив керівник ОДА. Свободівець також закликав громадськість і журналістів у разі надходження інформації про полонених повідомляти владу чи безпосередньо СБУ, бо чим більше інформації про викрадених людей з’являється у ЗМІ, тим складніше потім визволяти заручників.

«Треба усвідомлювати, що на території Донецької та Луганської областей діють майже 30 бандформувань. Це не ідейні борці, а звичайнісінькі бандити, які заробляють на торгівлі «живим товаром», тобто на людях. Тому я дуже прошу громадських активістів, які їздять на схід, возять допомогу армії – координуйте свої дії з владою і військовими. Бо інакше ви можете стати легкою здобиччю для терористів», – застеріг Бугайчук.
 

Теги:
Читайте також:
Київ
+22.2°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, середа
10 червня
22:06
Володимир Зеленський і Емманюель Макрон
Макрон запросив Зеленського на саміт G7 у Франції
22:04
Ексклюзив
Крим можуть поступово ізолювати з повітря та моря, - військово-політичний оглядач Коваленко
21:53
росія потяг ржд
Більшість поїздів курсуватиме вдень: після ударів ЗСУ в Криму скоригували розклад потягів 
21:51
Ексклюзив
У Костянтинівці почалися міські бої, росіяни намагаються відрізати промзону міста, - Коваленко
21:39
Кабмін
Уряд витратив 96% річного резервного фонду, і майже третина затрат не відповідають меті, – Рахункова палата
21:08
безпілотник, дрон, шахед
РФ атакувала два іноземні суховантажі в Чорному морі й південь Одещини
20:35
Ексклюзив
Енергетика, споживання електроенергії
В Україні не буде інвестицій заради інвестицій, оберуть сектори, - експерт з євроінтеграції Веселовський
20:27
НАБУ й САП викрили масштабну схему розкрадання запчастин до бронетехніки на понад 350 млн грн
20:08
Владислав Бельбас і Томас Ґоттшильд
"Українська бронетехніка" й концерн MBDA, виробник ракет Taurus, домовилися про стратегічну співпрацю
20:01
OPINION
Коли закінчиться наша війна?
19:56
Ексклюзив
Оксана Жолнович, міністерка соцполітики України
Українцям, які повертаються з-за кордону, потрібно буде заново адаптовуватися, - ексміністерка соцполітики Жолнович
19:47
Дональд Трамп
Трамп попередив Іран, що йому доведеться заплатити через "затягування з угодою щодо миру"
19:45
Ексклюзив
В Україні сформувалося розуміння спільної відповідальності за безпеку континенту, - фахівець з євроінтеграції
19:17
Оновлено
Президент України Володимир Зеленський
Зеленський підписав указ про День Сил безпілотних систем
19:08
У Краснодарському краї припинили видачу пального на 15 АЗС, а ціни в Криму перевищили московські
18:59
пенсія
Україна отримала 236 млн євро на соціальні видатки й пенсії
18:15
Карпати
У всіх на виду, але таємниця для уряду: екологам відмовили у наданні переліку локації для ВЕС у Карпатах
18:10
Оновлено
У Сумах уламки збитого "шахеда" впали на потяг "Суми - Рахів", є поранені
17:45
Огляд
Володимир Зеленський
Реакція світу на лист Зеленського: пастка для Путіна чи спроба повернути до переговорів Трампа
17:43
багі ATC BOLT 1000
У підрозділи ЗСУ почали постачати нові вітчизняні багі, а на фронті кількість російських атак перевищила 70
17:33
робот-сапер NEO-1
До експлуатації в ЗСУ допустили робота-сапера NEO-1, що знаходить міни й гранати
17:01
OPINION
Сі ревнує Кім Чен Ина до Путіна
16:56
Оновлено
Наслідки удару по Чебоксарам, Чувашія
"Обмангалили" будівлю антидроновими сітками, але не захистилися від ракет", – Defence Express про удар Flamingo по Чебоксарах
16:34
Георгій Тихий
"Є певний позитивний прогрес у найчутливіших питаннях": у МЗС сподіваються на зустріч Зеленського й Мадяра найближчим часом
16:33
Борис Корчевніков
Закликав убивати українців: СБУ передала до суду справу російського актора-пропагандиста Корчевнікова
16:03
Полтавський музей планує викупити демонтований у Києві памʼятник Булгакову
15:46
поліцейський
У ВР ухвалили законопроєкт щодо підвищення зарплат поліцейським і рятувальникам
15:15
ЗСУ, ППО
Україні вдалося знайти засоби ППО, включаючи ракети, термін придатності яких закінчується, - МЗС
15:08
Оновлено
У Криму горіла панорама "Оборона Севастополя". Панно у ній жодної історичної цінності не має, — Портников
14:57
Ексклюзив
У Києві попрощалися із 12-річним хлопчиком, який загинув через ДТП в Соломʼянському районі
14:56
Ціни на пальне, АЗС
Ціни на пальне сьогодні: скільки коштують бензин, газ і дизель
14:43
Оновлено
У Підмосков'ї ліквідовано посадовця міноборони, а в Москві вибухнув електромобіль. Затримали двох підлітків
14:38
Система ППО Patriot
Україна випробувала власну ракету, дешевшу за Patriot, - Financial Times
14:28
Волинська область, Волинь
На Волині встановлять антидронові сітки
14:26
Володимир Зеленський і Валерій Залужний
У КМІС назвали трьох діячів зі сфери оборони, які популярніші за Зеленського
14:01
OPINION
Чому у нас не бояться порушувати ПДР
13:52
Володимир Зеленський та Михайло Федоров
Зеленський, Терехов, Федоров: соціологи назвали політиків із найвищим рейтингом довіри
13:43
ДШВ запустили систему "Прометей" для управління артилерією в режимі online
13:19
Кір Стармер
"Солідарність з Україною залишається нашою головною метою". Стармер відповів Туску
13:15
мікросхема, чіп, електроніка
Палата представників заборонила передачу американських технологій для виробництва "шахедів"
Більше новин