live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В ООН пропонують перейти на чотириденний робочий тиждень


фото: ekojobs.blogspot.com
Експерти вважають, що короткий тиждень зробить людей щасливішими та дозволить створити більше робочих місць

Таке нововведення пропонує здійснити Міжнародна організація праці (МОП), повідомляє Інтерфакс з посиланням на центр новин ООН.

Експерт МОП Джон Мессенджер вважає, що чотириденний робочий тиждень надасть низку переваг, серед яких - скорочення кількості робочих годин та поліпшення здоров'я, оскільки багато захворювань в сучасному світі спричинені перенапруженням, постійним перебуванням в офісі і стресом.

Крім того, різні дослідження показують, що люди більш продуктивні, коли працюють менше. Ті, хто проводить в офісі довгі години, нерідко лише імітують бурхливу діяльність.

Згідно з результатами інших досліджень, люди з коротшим робочим тижнем частіше почуваються щасливими і задоволеними життям, а тривала робота призводить до конфліктів не тільки в офісі, але і вдома.

Ще одним вагомим аргументом на користь скорочення кількості робочих годин є позитивний вплив цього кроку на довкілля, що дуже важливо в сучасному світі, який налаштований на боротьбу з забрудненнями. Зокрема, позитивний ефект буде досягнуто просто за рахунок скорочення кількості поїздок людей на роботу і назад на кілька мільярдів на тиждень, відзначає Мессенджер.

Ідею введення чотириденного робочого тижня підтримує, зокрема, один із засновників Google Ларрі Пейдж і мексиканський мільярдер Карлос Слім.

новини партнерів

16 грудня, 2019 понеділок

16 грудня, 2019 понеділок

15 грудня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати