Бойовики вигнали представників ОБСЄ із Павлополя
Представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ змушені були покинути вчора селище Павлопіль Донецької області на вимогу двох озброєних терористів "ДНР"
Про це йдеnься у звіті ОБСЄ, опублікованому на сайті місії, передає Еспресо.TV.
За повідомленням, перед тим місцеві мешканці встигли розповісти спостерігачам, що протягом попередніх двох днів у тій місцевості боїв не було.
Нагадаємо, сьогодні у прес-центрі АТО повідомили, що бойовики Донбасу з наміром затримати роботу місії ОБСЄ привезли спостерігачів на зруйновану ними ж школу в населеного пункті Пищевик Новоазовського району на Донеччині.
Крім того, сьогодні на околиці Павлополя відбувся бій між сепаратистами і українськими військовими, в перебігу якого є жертви з обох сторін. Зокрема, внаслідок "дружньої" атаки терористів на Павлопіль загинули двоє "азовців".
- Актуальне
- Важливе