live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Каннах покажуть український фільм про АТО

На Каннському кінофестивалі відбудеться презентація українського короткометражного фільму ONCE UPON A MINE

Фінансування здійснюється за рахунок фонду "Омріяна Країна" та благодійних внесків, до яких можна приєднатися на Biggggidea, адже для завершення роботи, що знаходиться на стадії постпродакшн, не вистачає приблизно 80 тисяч гривень, пише Cultprostir.

ONCE UPON A MINE, знятий в зоні АТО, соціально орієнтований, і місія його показу - в залученні уваги звичайного громадянина демократичних країн світу до ситуації в Україні.

Так, головний герой стрічки - художник Гена, який живе на окупованій бойовиками території, біжить від оточення, яке його не влаштовує, від нерозуміння рідних і близьких йому людей. Однак у долі свої примхи. Хлопець на шляху до найближчого українського блок-посту наступає на міну, яка вибухне, щойно він зійде з неї. Перебуваючи в безвихідному становищі, відчуваючи сильний страх, він посилено шукає вихід із патової ситуації. Односельці, мама, знайомі, які зібралися навколо нього, нічим допомогти не в змозі. Міна стає його лобовим місцем - його лають, звинувачують, "обливають брудом" і, цілком реально, святою водою. Світ навколо наповнюється ненавистю, концентрованим злом і Гена вирішується підняти ногу...

Як стверджує продюсер фільму Олексій Толмачов, засновник фонду "Омріяна Країна" головний меседж стрічки - це прийняття людиною самої себе, алегоричне позбавлення від можливих "мін" у свідомості. Адже найчастіше нерозуміння людьми самих себе, неприйняття своєї природи стає перешкодою для гармонійної взаємодії з навколишнім світом.

Все по темі

новини партнерів

9 грудня, 2019 понеділок

8 грудня, 2019 неділя

9 грудня, 2019 понеділок

8 грудня, 2019 неділя

7 грудня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати