Рада розширила межі Артемівського району Донецької області

Рада приєднала землі Миронівського селищної ради та Светлодарського міськради до Артемівського району Донецької області

Таке рішення було прийняте під час сесії Верховної Ради, передає Еспресо.TV.

Депутати підтримали в цілому проект постанови № 2792 "Про зміну і встановлення меж Артемівського району Донецької області". Таким чином до нього приєднали землі Миронівського селищної ради та Светлодарського міськради.

За рішення проголосували 283 нардепа при 226 мінімально необхідних, передає кореспондент РБК-Україна.

Автором законопроекту є депутат з фракції "Блок Петра Порошенко" Віталій Курило. Миронівський селищна рада та Светлодарский міська рада, в яких загалом проживає понад 15 тис. чоловік, що входили до складу міста Дебальцеве.

"Після відомих подій ці населені пункти знаходяться на території, контрольованій Україною, однак там не працює казначейська служба, школи, лікарні, дитячі садки, - тобто вся інфраструктура, фактично паралізована влада. Тому є пропозиція, яке подано Артемівської районної владою, яке узгоджене Донецької військово-цивільної адміністрацією і полягає в тому, щоб збільшити територію Артемівського району на 1 тис. 323 га земель за рахунок передачі йому 1 111 тис. га земель, що перебувають у віданні Миронівського селищної ради та 212 га - Светлодарського міської ради", - заявив Курило.

Згідно з даним документом, Верховна Рада постановила:

1) Змінити межі Артемівського району Донецької області, збільшивши територію Артемівського району на 1323 га земель за рахунок передачі до його складу 1111 гектарів земель, що перебувають у віданні Миронівського селищної ради Дебальцівської міської ради (в тому числі територію селища міського типу Миронівський), 212 гектарів - Светлодарського міської ради Дебальцівської міської ради (в тому числі територію міста Світлодарськ) та затвердити територію Артемівського району загальною площею 187300 гектарів;

2) Встановити нові межі Артемівського району Донецької області.

Раніше Рада підтримала проект постанови №2321 "Про внесення змін до постанови Верховної Ради України від 11 грудня 2014 р. № 32-VII "Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж Волноваського, Новоазовського і Тельманівського районів Донецької області".

новини партнерів

17 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати