live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Греції оголосили склад нового уряду


фото: REUTERS
Склад нового уряду Греції було опубліковано у вівторок ввечері. Згідно зі списком, свої посади в новому уряді зберегли ключові міністри - закордонних справ, оборони і фінансів

Янніс Драгасакіс знову став віце-прем'єром, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "РИА Новости".

Нікос Котзіас призначений міністром закордонних справ, Панос Камменос знову призначений міністром оборони, Евклід Цакалотос - міністром фінансів.

Йоргос Хуліаракіс, який очолював Мінфін у службовому уряді на період виборів, а до цього був керівником групи економічних експертів і активно брав участь в переговорах з кредиторами, став першим заступником глави Мінфіну, він буде відповідати за казначейство. Свої пости зберегли і глави низки інших відомств.

Міністерство внутрішніх справ та адміністративної реформи Греції очолив Панайотіс Курумпліс, його заступником став Янніс Балафас, першими заступниками стали: з адміністративної реформи - Христофорос Вернардакіс, з питань захисту громадян - Нікос Тоскас, з міграційної політики - Іоанніс Музалас. Заступником міністра у справах Македонії і Фракії стала Марія Коллиа-Царуха.

Міністром економіки, розвитку та туризму став Йоргос Статакіс, його першим заступником з туризму - Олена Кундура. Заступником з програм розвитку став Алексіс Харіціс, з промисловості - Теодора Тзангрі.

Нікос Філіс очолив міністерство освіти, наукових досліджень і у справах релігій, Сія Анагностопулу стала його першим заступником. Першим заступником міністра, відповідальним за питання наукових досліджень і інновацій, призначений Костас Фотакіс. Теодосіс Пелегрініс став ще одним заступником Філіса.

Грецьке міністерство юстиції, прозорості та людських прав очолить Нікос Параскевопулос, його першим заступником, відповідальним за боротьбу з корупцією, призначений Дімітрі Папангелопулос.

Йоргос Катрунгалос очолить міністерство праці, соціального забезпечення і соціальної солідарності. Першими заступниками стали Теано Фотіу, який курируватиме питання соціальної солідарності, і Анастасіос Петропулос, у віданні якого будуть питання соціального забезпечення.

Міністерством охорони здоров'я керуватиме Андреас Ксантос, першим заступником якого стане Павлос Полакіс. Міністерство культури та спорту очолить Арістідіс Балтас, заступником буде Ставрос Контоніс.

Міністерство навколишнього середовища та енергетики очолить Панос Скурлетіс, за питання охорони навколишнього середовища буде відповідати його перший заступник Янніс Цироніс.

Христос Спіртзіс став главою міністерства інфраструктури, транспорту та мереж, а Дімітріс Каменос - його заступником.

Міністерством флоту та острівної політики керуватиме Тодоріс Дріцас, міністерством сільськогосподарського розвитку та реконструкції - Вангеліс Апостолу. Першим заступником Апостолу призначений Маркос Боларіс.

Держміністром стане Нікос Паппас, а держміністром, відповідальним за координацію урядової роботи, - Алекос Флампураріс. Заступник міністра при прем'єр-міністрі - Теренс Куік. Заступник міністра при прем'єр-міністрі і офіційний представник уряду - Ольга Геровасилі.

Новий уряд на чолі з Алексісом Ципрасом складе присягу в середу о 10:30 в резиденції президента.

новини партнерів

26 січня, 2020 неділя

26 січня, 2020 неділя

25 січня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати