Французьким депутатам, які відвідали Крим, вручили повідомлення про підозру

29 вересня, 2015 вiвторок
20:51

Французьким депутатам, які відвідали Крим, вручили повідомлення про підозру. Це зробила група українських нардепів сьогодні, 29 вересня, під час чергової сесії ПАРЄ у Страсбурзі

Зміст

Відповідну інформацію оприлюднив народний депутат України, віце-президент ЄНП в Раді Європи Георгій Логвинський на своїй сторінці у Facebook, передає Еспресо.TV.

"Французькі депутати-порушники стали підозрюваними. Політична блокада триває. Сьогодні під час чергової сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, що, як зазвичай, проходить у Страсбурзі, ми з нашими колегами вручили письмове повідомлення про підозру французьким депутатам порушникам", - повідомив Логвинський.

 

Volodymyr Ariev Ігор ГузьФранцузские депутаты нарушители стали подозреваемыми. Политическая блокада продолжается.Сегод...

Posted by Георгий Логвинский on 29 сентября 2015 г.

Зокрема, повідомлення про підозру від прокуратури Києва було вручено члену делегації французького парламенту в ПАРЄ Марі-Крістін Даллоз. Підозри для Тьєррі Маріані та Іва Поццо ді Борго будуть передані через главу французької делегації в ПАРЄ.

Французьким депутатам, зокрема, інкримінуються несанкціоновані в'їзд до тимчасово окупованого Криму і виїзд, чим, згідно з повідомленням про підозру, вони завдали шкоди інтересам держави Україна.

"Подібні дії, безумовно, кримінально карані відповідно до ст.332-1 КК України, і після того, як про це порушення стало відомо, я звернувся до правоохоронних органів із проханням провести відповідну перевірку та притягнути винних до відповідальності. Правоохоронні органи провели відповідну перевірку, і сьогодні французькі депутати, які порушили українські закони, одержали новий статус - статус підозрюваних", - написав Логвинський.

Він також зазначив, що з моменту повідомлення особи про підозру починається стадія притягнення особи до кримінальної відповідальності.

"Далі - вибір запобіжного заходу, направлення обвинувального акта до суду, судовий розгляд і винесення вироку. Сподіваюся, що ці події надовго відіб'ють бажання в усіх охочих порушувати українські закони і змусять поважати територіальну цілісність нашої держави", - додав нардеп.

Теги:
Читайте також:
Київ
+25.8°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, вiвторок
14 липня
20:44
Ексклюзив
Азовська Чорнобаївка
Азовське море перетворюється на "море мертвих кораблів", - Коваленко
20:40
Ексклюзив
Віталій Портников
Портников: У Кремля є окремі рішення, але на них не готовий піти навіть Путін
20:37
військові навчання в Арктиці
Росія і Китай нарощують присутність в Арктиці: Німеччина попередила про загрозу постачанню й безпеці Європи
20:17
Ексклюзив
на фото Михайло Федоров
"Накал був такий високий, що дійшов до точки "або ... або": Осадчук про конфлікт, який може стати причиною відставки Федорова
20:05
танкер нафта
Дефіцит пального змусив Росію переробляти нафту в Індії та ховати її походження через перевалку в морі, — ГУР
20:01
OPINION
Ротації в уряді: коли керівник звільняє підлеглого, він пояснює причини
19:47
Оновлено
Дональд Трамп
Трамп заявив, що союзники винні США "відшкодування" за захист Ормузької протоки
19:30
Cистема ППО Patriot
"Перемога належить розумнішому": NYT про те, як Україна компенсує брак Patriot ударами вглиб Росії
19:16
окупанти, оркі, російські солдати
Мощі Невського не доїхали на ТОТ Донеччини: ЗСУ знищили "секретний вантаж" РФ
19:05
Оновлено
Наслідки атаки РФ 14.07.2026. Дніпровщина
Росіяни завдали ударів по регіонах України й цивільних суднах: є загиблі та поранені
18:59
Україна Польща
У Польщі чоловік напав на перехожого, вважаючи його українцем — постраждалий отримав важкі травми
18:55
Александар Вучич
Сербський президент Вучич планує відвідати саміт "Україна – Південно-Східна Європа" й зустрітися із Зеленським
18:52
Ексклюзив
Михайло Федоров
Від конфлікту з Сирським до ревнощів Зеленського: кореспондентка Еспресо з кулуарів ВР про ймовірність відставки міністра оборони Федорова
18:49
Дмитро Пєсков
Пєсков поскаржився на "репресії" після санкцій ЄС проти російського месенджера Max
18:41
протез
Складність у підготовці протезу та неякісні гільзи: військовослужбовець про проблеми державного протезування
18:27
Дональд Туск
Туск розповів, скільки ракет до Patriot Польща передала Україні весною
18:17
Ярослав Качинський
"Допомога Україні безумовно потрібна": голова "ПіС" Качинський розкритикував власного кандидата у прем'єри Чарнека
17:49
Оновлено
Ізумруд
Українські моряки знищили прикордонний "Ізумруд" російської ФСБ, а на фронті армія РФ 84 рази атакувала позиції Сил оборони
17:22
Відпустки, лікування, декретні: Рада усунула правову нерівність для військових з числа умовно-достроково звільнених
17:19
Оновлено
Володимир Зеленський і Емманюель Макрон
Україна отримає від Франції ліцензію на виробництво ракет Aster для систем SAMP/T, винищувачі Rafale, радари й ракети
17:13
путін
Путін відправив до Ірану "літак судного дня"
17:02
OPINION
Зміна уряду: а в чому логіка?
16:55
Військовий літак Іл-20М КООТ-А
Польські винищувачі перехопили над Балтійським морем російський Іл-20
16:50
Міжнародний олімпійський комітет
Рішення на користь Росії може позбавити МОК фінансування: дев'ять країн ЄС звернулися до Єврокомісії
16:41
Владислав Косіняк-Камиш
"Мов очманілі": міністр оборони Польщі жорстко розкритикував антиукраїнських політиків
16:30
Щоб відновити світло в Криму, окупанти розбирають насосні станції Північнокримського каналу, - "Атеш"
16:24
Оновлено
Mirage2000 пілотували українсько-французькі екіпажі: Зеленський взяв участь у заходах з нагоди Дня взяття Бастилії у Парижі
16:09
У Києво-Печерській лаврі відкрили для паломників дальні печери
16:07
Оновлено
Свириденко
ВРУ проголосувала за відставку Свириденко: кому пророкують крісла у новому уряді
15:58
Дефіцит бензину в Росії
Киргизстан на тлі проблем із паливом у Росії безстроково заборонив експорт бензину та дизеля
15:57
Україна та Туреччина
Рада ратифікувала угоду про вільну торгівлю з Туреччиною, підписану ще до повномасштабного вторгнення РФ
15:36
Сі Цзіньпін і Путін
Пекін поставив Москві ультиматум: переговори щодо газопроводу "Сила Сибіру-2" зайшли в глухий кут
15:32
Герман Сметанін
Гендиректор Укроборонпрому Сметанін оголосив, що йде з посади
15:22
Оновлено
Суд обирає запобіжний захід екскомбригу Лучанову
Вбивство двох цивільних з Київщини: Суд відправив екскомбрига Лучанова під варту на 60 днів без можливості застави
15:13
Верховна Рада, ВР
В Україні запровадили нову держнагороду "Орден Європи"
15:04
Верховна Рада голосування
ВР підтримала законопроєкт про декриміналізацію порно і посилення відповідальності за виготовлення дитячої порнографії
14:58
Дональд Туск на Мюнхенській безпековій конференції (14.02.2026)
У Польщі назвали умову приєднання до Антибалістичної коаліції
14:55
Урсула фон дер Ляєн у Єврокомісії (Брюссель, 17.08.2025)
Єврокомісія підтвердила візит Урсули фон дер Ляєн до Києва 15 липня
14:55
Інфографіка
Кубок світу, чемпіонат світу 2026, ЧС-2026
ЧС-2026: розклад та результати півфінальних матчів
14:45
Оновлено
Україна ЄС
Україна та ЄС відкрили 6 кластер переговорів про вступ
Більше новин