Сирійська опозиція обстріляла ракетами російську базу, - ЗМІ
Повстанці з угрупування Ахрар аш-Шам завдали артилерійський удар по російській військовій базі Хмеймім в Сирії
Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Hurriyet.
Газета стверджує, що дізналася про обстріл від своїх джерел серед сирійської опозиції. Сайт InformNapalm пише, що факт обстрілу підтвердили джерела в Ізраїлі.
Росія та Сирія поки що не коментували цю інформацію.
Повстанці стверджують, що в результаті артилерійського удару росіяни зазнали втрат, є загиблі та поранені. Вони також стверджують, що після цього в небо не піднявся жоден російський літак.

Також повстанці опублікували відео, на якому, як вони стверджують, показано обстріл російської військової бази.
- 24 листопада, уряд Туреччини повідомив, що два літаки F-16 здійснювали прикордонний обліт і зустрілися з двома російськими Су-24, і один російський літак був збитий.
- Представники турецької влади заявляють, що збиття літака не було спрямоване проти жодної конкретної країни, а мало лише оборонити турецькі території.
- Президент Росії Володимир Путін назвав цей інцидент "ножем у спину від пособників терористів".
- Ердоган каже, що Туреччина не буде вибачатися за збитий Су-24.
- Актуальне
- Важливе