live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У київському під'їзді відкриють унікальну виставку сучасного мистецтва

В одному із столичних під'їздів пройде виставка "Парадник"

Про це Еспресо.TV повідомили організатори проекту.

8 грудня о 19:00 в одному із столичних під'їздів розпочнеться унікальна виставка сучасного мистецтва – "Парадник", що триватиме до опівночі. Організатор заходу – платформа арт-ініціатив Pymonenko Family Art Projects.

null

null

Прототипом проведення виставки сучасних художників в одному з київських під'їздів стали славетні "квартирники" – підпільні виставки та концерти, які влаштовувалися музикантами та художниками у 60-70 рр. минулого століття в приватних квартирах та будинках.

null

"Парадник" – сучасна інтерпретація "квартирника" із власною ідеєю. За допомогою "Парадника" молоді художники заявляють про дефіцит експозиційного простору у столиці, про те, що їм ніде виставляти свої роботи, крім як вдома. Ця ситуація особливо актуальна для молодих художників, які не мають підтримки галерей. А таких в Україні – більшість.

null

"Талантам необхідно дати можливість себе реалізувати – основна ідея майбутньої експозиції", – зазначає Євгенія Смірнова, засновник платформи арт-ініціатив Pymonenko Family Art Projects. До речі, саме у під'їзді її будинку пройде майбутня виставка.

null

null

Основою "Парадника" стануть роботи молодих художників Мадлен Франко, Антона Карюка, Олени Сіятовскої, Ігоря Македона, Свєти Кравітз. А також твори інших сучасних авторів.

Експозиція відбудеться за адресою: вул. Лейпцизька, 2/37. 

Pymonenko Family Art Projects – це платформа арт-ініціатив, арт-кластер, головною метою якого є популяризація українського мистецтва, як в Україні, так і за її межами. Платформа арт-ініціатив Pymonenko Family Art Projects співпрацює з українськими та закордонними авторами, не залежно від їхнього віку, віросповідання, раси, статі, сексуальної орієнтації.

новини партнерів

22 вересня, 2020 вівторок

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати