live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Виробник Барбі створив ляльок з фігурами звичайних жінок

У продажу з'явилися ляльки з реальними пропорціями жіночого тіла, далекими від модельних

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Time.

Компанія Mattel випустила три нові моделі своєї знаменитої ляльки Барбі: високого зросту, мініатюрну і з пишними формами. Нові ляльки стали відповіддю компанії на критику, яка почала надходити в бік компанії щодо нереалістичних пропорцій Барбі.

null

Попри те, що з часу дебюту ляльки (1959 рік) її пропорції постійно змінювалися, компанію-виробника Mattel регулярно критикували за те, що Барбі дає дівчаткам спотворене уявлення про жіноче тіло. Ці напади підтверджують і результати досліджень. Виявилося, що дівчата, які гралися з Барбі з раннього віку, більше переймалися щодо своєї зовнішності та частіше відчували бажання схуднути. 

Досі компанія відкидала ці претензії, заявляючи, що лялька не може справляти настільки сильний вплив на психологічні установки дівчат.

Головним аргументом Mattel на захист Барбі були різноманітні професії, які "опановує" лялька - лікар, астронавт, бізнесвумен - що, як заявляють в компанії, демонструє жіночу силу, відкриває перед дівчатками широкі життєві горизонти і показує їм, що вони можуть стати тим, ким забажають.

Провідний дизайнер Барбі, Кім Калмон, захищаючи в 2014 році перевірений часом класичний вигляд ляльки, зазначала: "Тіло Барбі і не повинно бути реалістичним. Воно створювалося таким чином, щоб дівчаткам було легко ляльку одягати і роздягати".

null

Однак зростання конкуренції і падіння продажів змусило піти Mattel на такий ризикований крок як створення нових моделей Барбі, більш точно відображають реальні пропорції жіночого тіла. У компанії сподіваються, що нові ляльки з різними типами фігури, кольором шкіри, текстурою і кольором волосся (темношкірі, рудоволосі, кучеряві Барбі з'явилися ще минулого року) будуть точніше відображати ту реальність, в якій живуть їхні маленькі власниці.

Тим часом у компанії готуються до того, що далеко не всім припадуть до смаку нові Барбі. Зокрема можуть виникнути технічні проблеми - ляльки з різними розмірами і типами фігур укомплектовані з відповідними наборами одягу і взуття, але дівчинки неминуче захочуть приміряти на них наряди своїх старих Барбі, або навпаки, і скандалів не уникнути. Тому Mattel відкриває окрему "гарячу лінію" для відповідей на всі питання, пов'язані з новими моделями ляльок.

Все по темі

новини партнерів

17 грудня, 2018 понеділок

17 грудня, 2018 понеділок

16 грудня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати