live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Сенат Франції ухвалив резолюцію про пом'якшення санкцій проти Росії

Верхня палата парламенту Франції більшістю голосів схвалила резолюцію із закликом до полегшення режиму санкцій проти Росії

Передає РИА "Новости".

Свої голоси на користь резолюції віддали 302 сенатори, проти - 16.

У документі міститься заклик до уряду Франції наполягти на поступовому пом'якшенні режиму санкцій щодо Росії відповідно до ходу реалізації мінських угод в Україні.

Резолюція Сенату, на відміну від резолюції Національних Зборів (нижня палата парламенту Франції), у якій пропонувалося поступове зняття санкцій, має більш збалансований зміст. Одним із головних її положень є вимога до Сенату, який повинен підтвердити свою "незмінну прихильність територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України і засудити анексію Криму Росією". Авторами документу виступили члени сенатської комісії з європейських справ сенатор Ів Поццо ді Борго (фракція UDI-UA) та сенатор-соціаліст Сімон Сютур.

Загалом, крім власне самого тексту, на розгляд Сенату внесено 28 поправок. Незважаючи на результати голосування, резолюція не має зобов’язуючого характеру і не матиме впливу на рішення президента та уряду Франції щодо продовження санкцій проти Росії.

новини партнерів

22 січня, 2020 середа

22 січня, 2020 середа

21 січня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати