live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На телеканал комуністів наклали штраф

На ТОВ "Гамма-консалтинг" накладено штраф через те, що компанія не мовить на супутнику

Про це повідомляє Нацрада з питань телебачення та радіомовлення.

Таке саме порушення було зафіксоване рішенням Національної ради від 14 квітня 2016 року, коли регулятор застосував до компанії санкцію "оголошення попередження". Повторні моніторинги, проведені у травні, засвідчили, що вони не усунули порушення законодавства, у зв’язку з чим було призначено позапланову перевірку.

Її результати підтвердили, що ТОВ "Гамма-консалтинг" далі не мовить на супутнику, що є порушенням вимог Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

Нацрада вирішила накласти на ТОВ "Гамма-консалтинг" штраф у розмірі 5% суми ліцензійного збору - 7250 грн. – за порушення зазначених норм закону. Також ліцензіата зобов’язано протягом одного місяця із дня ухвалення цього рішення привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства. У разі невиконання цього рішення Нацрада може призначити позапланову перевірку або застосувати санкції, передбачені чинним законодавством.

Генеральним директором телеканалу є син лідера українських комуністів Андрій Симоненко, власниками виступає родина Петра Симоненка.

новини партнерів

17 листопада, 2019 неділя

16 листопада, 2019 субота

17 листопада, 2019 неділя

16 листопада, 2019 субота

15 листопада, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати