live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Ватикан ввів нові правила визнання чудес

Католицька церква оголосила про зміну процедури визнання подій чудесами

Передає російська служба ВВС.

Новими нормами керуватимуться члени спеціальної медичної комісії, яка ухвалює, була та чи інша подія чудом чи ні.

Чудеса за правилами Ватикану необхідні для беатифікації (визнання людини блаженним). Кожна людина, що визнається Ватиканом блаженним, повинна здійснити хоча б одне чудо. Чудесами події визнає орган під назвою конгрегація у справах святих.

Поправки до правил беатифікації опубліковані в документі, затвердженому головою конгрегації - кардиналом Анджело Амато. Крім формальних та лінгвістичних поправок до старого тексту статуту новий документ вводить ще кілька правил.

По-перше, щоб поставити на порядок комісії питання про божественну участь в тій чи іншій події, відтепер потрібні голоси двох третин членів конгрегації. Раніше ця планка була нижчою.

По-друге, будучи одного разу відкинутим конгрегацією, подія може аналізуватися повторно тільки три рази, для кожної переекзаменації потрібен кворум з дев'яти членів конгрегації.

Ще одне правило стосується компенсації вчених експертів, які в рамках рішення по кожній події мають ухвалити, що воно не може бути пояснено сучасною наукою. Тепер компенсацію цим експертам можна виплачувати виключно банківськими трансферами.

новини партнерів

25 вересня, 2020 п'ятниця

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати