Савченко не вважає Захарченка і Плотницького терористами

На думку народного депутата від фракції "Батьківщина" Надії Савченко, лідери сепаратистів на Донбасі Олександр Захарченко і Ігор Плотницький не є терористами

Про це Савченко сказала у програмі "Про політику" з Сергієм Руденком на Еспресо.TV.

"Для мене Захарченко і Плотницький не є терористами. Треба відкрити військовий статут, правила ведення війни, і почитати, що таке тероризм. Ні, терористами вони не є. Є чітко визначений набір понять того, що входить до тероризму. Там є частина сепаратистів і частина колаборантів. Є частина окупованого населення", - сказала Савченко.

Нардеп пояснила, що державі треба вирішити чи йдеться про АТО чи про війну на Донбасі і тоді буде простіше з визначенням лідерів так званих ДНР та ЛНР.

"Кожна маріонетка, згадайте таку гарну казку про Буратіно, може вийти з-під влади свого ляльковода. Я можу діяти незалежно від чиєїсь волі. Кожна людина має свій розум і може робити вчинки", - додала нардеп, відповідаючи на питання чи вважає вона лідерів сепаратистів маріонетками російського президента Володимира Путіна.

  • 12 грудня Надія Савченко підтвердила журналістам факт зустрічі з ватажками "ДНР" і "ЛНР" і заявила, що метою цих зустрічей було посилення мінського формату.
  • Сама Савченко заявила, що готова до зняття депутатської недоторканності і не боїться постати перед судом.
  • У свою чергу, лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила, що фракція розгляне питання про виключення Савченко.
  • Народний депутат від "Батьківщини" Іван Крулько заявив, що Надія Савченко вийшла з партії.
  • Пізніше у Кремлі прокоментували зустріч народного депутата від "Батьківщини" Надії Савченко з представниками бойовиків. 

новини партнерів

25 січня, 2021 понеділок

24 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати