live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Будинок Гітлера перетворять на притулок для інвалідів

Національна рада (парламент) Австрії проголосувала за експропріацію будинку в містечку Браунау-на-Інні, де народився лідер Третього рейху Адольф Гітлер

Згідно з рішенням депутатів, будинок буде в примусовому порядку передано у власність республіки, повідомляє ТАСС.

Більшість народних обранців проголосували в середу ввечері за експропріацію, проти висловилися лише депутати партії "Команда Штронаха" і деякі представники партії "Нова Австрія".

Наразі уряд Австрії платить власниці будинку близько 5 тисяч євро на місяць за його оренду.

Відповідно до прийнятого законопроекту, нерухомість перейде у власність республіки після виплати суми відступних колишньому власнику. Її розмір має визначити Міністерство внутрішніх справ Австрії.

Про подальшу долю будівлі розповів глава уряду Верхньої Австрії Йозеф Пюрингер за підсумками консультацій з міністром внутрішніх справ Австрії Вольфгангом Соботкою і бургомістром Браунау-на-Інні Йоханнесом Вайдбахером. Повідомляється, що після реконструкції будівля перейде в оренду центру з догляду за інвалідами.

"За підсумками ґрунтовної дискусії ми ухвалили рішення не зносити будинок", - сказав Пюрингер.

"Використання будинку під соціальні потреби, як це було вже протягом багатьох років, служить життєстверджуючим знаком, пам'яттю про жертв націонал-соціалізму і чітким символом протистояння злочинам Гітлера", - додав він.

Денний пансіон для інвалідів вже розташовувався в цьому будинку, проте в 2011 році за наполяганням колишньої власниці будівлі змушений був переїхати.

Як зазначається, на початку 2017 року буде створена спеціальна робоча група з представників МВС, землі Верхня Австрія та міста Браунау-на-Інні, яка до середини року узгодить всі правові та організаційні питання. Такий підхід відповідає рекомендації експертної комісії, яка пропонувала реконструювати будівлю.

новини партнерів

‡агрузка...

13 жовтня, 2019 неділя

13 жовтня, 2019 неділя

12 жовтня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати