live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Ахметова хочуть забрати "Укртелеком" через суд


фото: lifedon.com.ua
Фонд держмайна подав до госпсуду Києва позов про розірвання договору купівлі-продажу акцій "Укртелекому" та стягнення пені в розмірі 2,17 млрд гривень

Про це інформує прес-служба Фонду державного майна.

Фонд державного майна України подав до Господарського суду Києва позовну заяву до ТОВ "ЕСУ", ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України" про розірвання договору купівлі-продажу акцій "Укртелекому" та стягнення пені в розмірі 2,17 млрд гривень.

Як повідомляється, позов поданий у зв'язку з тим, що компанія не виконує умови, передбачені договором купівлі-продажу пакета акцій "Укртелекому", укладеним між Фондом держмайна та ТОВ "ЕСУ", і концепції післяприватизаційного розвитку акціонерного товариства.

На приватизаційному аукціоні компанією "ЕСУ" було куплено 92,791% статутного капіталу ВАТ "Укртелеком", що перевищує контрольний пакет.

  • Фонд держмайна України у травні 2011 року продав 92,79% акцій "Укртелекому" українській "дочці" австрійської компанії EPIC – фірмі "ЕСУ" – за 10,5 млрд грн. Через два роки "ЕСУ" перепродала компанію телеком-оператору Ріната Ахметова.
  • Повідомлялось, що 13 квітня цього року Печерський райсуд Києва наклав арешт на акції ПАТ "Укртелеком".

новини партнерів

30 вересня, 2020 середа

29 вересня, 2020 вівторок

29 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати