live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Ахметова хочуть забрати "Укртелеком" через суд


фото: lifedon.com.ua
Фонд держмайна подав до госпсуду Києва позов про розірвання договору купівлі-продажу акцій "Укртелекому" та стягнення пені в розмірі 2,17 млрд гривень

Про це інформує прес-служба Фонду державного майна.

Фонд державного майна України подав до Господарського суду Києва позовну заяву до ТОВ "ЕСУ", ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України" про розірвання договору купівлі-продажу акцій "Укртелекому" та стягнення пені в розмірі 2,17 млрд гривень.

Як повідомляється, позов поданий у зв'язку з тим, що компанія не виконує умови, передбачені договором купівлі-продажу пакета акцій "Укртелекому", укладеним між Фондом держмайна та ТОВ "ЕСУ", і концепції післяприватизаційного розвитку акціонерного товариства.

На приватизаційному аукціоні компанією "ЕСУ" було куплено 92,791% статутного капіталу ВАТ "Укртелеком", що перевищує контрольний пакет.

  • Фонд держмайна України у травні 2011 року продав 92,79% акцій "Укртелекому" українській "дочці" австрійської компанії EPIC – фірмі "ЕСУ" – за 10,5 млрд грн. Через два роки "ЕСУ" перепродала компанію телеком-оператору Ріната Ахметова.
  • Повідомлялось, що 13 квітня цього року Печерський райсуд Києва наклав арешт на акції ПАТ "Укртелеком".

новини партнерів

21 листопада, 2019 четвер

21 листопада, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати