live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Світовий банк виділив 20 млн українським безробітним

Світовий банк виділив 20 млн грн на реалізацію в Україні пілотного проекту "Рука допомоги", покликаного допомогти безробітним

Про це на прес-конференції в Харкові заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, повідомляє "Укрінформ".

"На реалізацію в Україні ряду соціальних проектів Світовий банк виділив $300 млн, в тому числі, 20 млн грн на реалізацію у 2017 році пілотного проекту "Рука допомоги". Його суть - створення механізмів повернення на ринок праці безробітних, які живуть на допомогу", - зазначив міністр.

З урахуванням світового досвіду, в рамках проекту всі бажаючі з числа безробітних отримають підтримку у працевлаштуванні, включаючи громадські роботи, а також, в обмін на бізнес-плани, складені за консультативної допомоги фахівців, безпроцентну фінансову допомогу в розмірі 65 тис. грн у вигляді обладнання та матеріалів. Проект "Рука допомоги" розрахований на два роки.

"Проект, що стартував наприкінці 2016 року, нині реалізується в Харківській, Полтавській та Львівській областях, при цьому Харківщина демонструє кращу динаміку зниження рівня безробіття, незважаючи на кількість переселенців (200 тис. людей - ред.)", - додав міністр.

За словами заступника голови Харківської ОДА Михайла Черняка, в проекті беруть участь 285 жителів області: малозабезпечені особи і переселенці.

"На допомогу в якості бізнесменів розраховують понад півсотні людей. Розглянуто і затверджено перші п'ять бізнес-планів на загальну суму 275 тис. грн, в тому числі, у сфері виробництва харчових продуктів та торгівлі", - пояснив Черняк.

новини партнерів

18 січня, 2020 субота

17 січня, 2020 п'ятниця

18 січня, 2020 субота

17 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати