live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

G7 закликає Україну ухвалити пенсійну реформу наступного тижня


фото: g7edu.vn
Верховна Рада має ухвалити законопроект щодо пенсійної реформи наступного тижня

Про це йдеться в офіційній заяві послів країн G7.

У відомстві зауважили, що висловлюють рішучу підтримку плану пенсійної реформи, запропонованого українським урядом. Зазначається, що ця реформа є одним з найбільших викликів для будь-якої держави.

"І ми закликаємо Раду ухвалити без затримок відповідне законодавство на своєму пленарному засіданні наступного тижня" - наголосили у відомстві. 

Читайте також: Вік, стаж, умови. Як українці виходитимуть на пенсію

У заяві також йдеться про те, що проект закону передбачає прозорішу та справедливішу формулу нарахування пенсій, яка тісніше пов'язує пенсійні виплати з пенсійними внесками та вдосконалює відповідність пенсій. 

"Реформа встановлює гнучкий пенсійний вік, прив'язаний до тривалості офіційного стажу роботи особи, а також стимулює участь в системі. Запропонована реформа сприятиме також економії бюджету шляхом вдосконалення обліку та стабільності Пенсійного Фонду та державного бюджету України в цілому", - пояснили у відомстві. 

  • 22 червня Кабінет Міністрів вніс до Верховної Ради пакет законопроектів щодо пенсійної реформи
  • Пенсійна реформа передбачає підвищення мінімально необхідного для виходу на пенсію страхового стажу з 1 січня 2018 року зі 15 до 25 років і подальше щорічне його збільшення на рік.
  • Також проект передбачає збільшення максимальної суми, з якої сплачується єдиний соціальний внесок до 15 мінімальних заробітних плат (на сьогодні - 48 тис. грн).
  • Проект передбачає збільшення розміру ставки єдиного соціального внеску (ЄСВ) частці підприємств зі шкідливими умовами праці до 37% за першим списком і до 29% за другим списком. Для інших роботодавців ставка ЄСВ у 22% збережеться.
  • Кабінет міністрів закладає в пенсійну реформу щорічну автоматичну індексацію пенсій.
  • Як заявив 17 травня Гройсман, осучаснення пенсійної системи України передбачає підвищення розміру виплат для понад 5,6 мільйона пенсіонерів

 

новини партнерів

23 листопада, 2017 четвер

23 листопада, 2017 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати