live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Гройсман озвучив вартість освітньої реформи

Кабінет міністрів України, як і планував, почне реформу освіти в Україні у визначені строки, а кошти на впровадження змін будуть шукати як всередині держави, так і ззовні, залучаючи до цього процесу міжнародних партнерів

Про це сказав прем'єр Володимир Гройсман в ефірі одного з телеканалів у неділю, передає прес-служба уряду.

“Щоб зробити повноцінну реформу освіти нам потрібно 87 млрд грн. Ми будемо все робити для того, щоб знайти ці кошти як всередині країни, так і з зовнішніх джерел", - пояснив він.

"Я хочу, щоб українська дитина мала доступ до якісного дитячого садку, якісної повнокомплектної, з повними технологічними рішеннями школи, щоб вчитель мав нормальну заробітну плату і вищу освіту було якісним з точки зору підготовки кадрів", - додав Гройсман.

Прем'єр нагадав, що піднімав питання розвитку освіти в Україні під час міжнародної конференції з питань реформ в Лондоні і розповів про вже зроблені у цьому напрямку кроки, зокрема, щодо підвищення зарплат вчителям.

"Наше завдання робити реформу освіти. Ми без неї не зможемо рухатися вперед. Освіта - інвестиції в наших дітей та молодь. Це найкраще, що ми повинні зробити", - сказав він.

  • Як заявили нещодавно у МВФ, впровадження в Україні ринку землі сільськогосподарського призначення потребує додаткового обговорення і підготовки, водночас у Фонді закликали українську владу поквапитися з пенсійною реформою.

новини партнерів

23 листопада, 2017 четвер

22 листопада, 2017 середа

23 листопада, 2017 четвер

22 листопада, 2017 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати