live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Сан-Марино першою у світі запровадить 5G

Італійський оператор зв'язку Telecom Italia Mobile має намір запровадити в Сан-Марино нову мережу зв'язку 5G в якості випробування цієї технології

Про це повідомляє італійське видання 24Ore.

Італійський оператор зв'язку Telecom Italia Mobile має намір використати Сан-Марино як випробувальний майданчик для нової технології. Таким чином, протягом 2017 року Telecom Italia підготує в Сан-Марино основну інфраструктуру для переходу на 5G.

Компанія, також проводить випробування в італійських містах Мілан та Турин, але в Сан-Марино менше нормативних обмежень на використання радіочастот, ніж в Італії, що розширює можливості компанії.

За словами технічного директора Telecom Italia Джованні Феріго, Європа відіграла головну роль у розвитку технології 2G, але потім поступилася азійським країнам у випадку 3G та США - із 4G.

"Разом з 5G ми маємо намір повернути Європі лідерство в створенні стандартів", - сказав він.

Мобільні оператори тестують технології 5G по всьому світу, найбільшу активність демонструють компанії в Південній Кореї, Китаї і США.

За оцінками Єврокомісії, яка в 2016 році оприлюднила стратегію розвитку 5G, економічні переваги від переходу на нове покоління мереж до 2025 року складуть 113 млрд євро. Створення інфраструктури для них в Європі потребуватиме вкладень у розмірі 56 млрд євро і забезпечить близько 2,3 млн нових робочих місць.

новини партнерів

19 листопада, 2017 неділя

19 листопада, 2017 неділя

18 листопада, 2017 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати