//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Єгипті знайшли 3 стародавні гробниці

Археологи відкопали на півдні Єгипту три гробниці, вік яких складає приблизно дві тисячі років, та знайшли декілька кам'яних саркофагів

Про це повідомляє BBC.

У гробницях знайшли кілька кам'яних саркофагів, а також глиняні фрагменти. Район, де були знайдені гробниці, протягом довгого часу використовувався для поховань.

В одній з могил знаходилися чотири саркофага, на яких зображені нариси людських облич. В іншій гробниці екскаватори наткнулися на шість могильних ніш, одна з яких явно призначалася для поховання маленької дитини.

На основі глиняних фрагментів, знайдених в гробницях, вчені припустили, що поховання відноситься до періоду між 27 династією фараонів, заснованої в 525 році до н.е., і греко-римським періодом, що тривав з 332 до н.е. аж до арабського завоювання Єгипту.

Начальник експедиції Алі Бакрі розповів, що в гробницях були знайдені останки як чоловіків, так і жінок і дітей різного віку.

"Ці поховання були частиною великого кладовища у великому місті, а не в військовому гарнізоні, як деякі припускали спочатку", - сказав він.

новини партнерів

‡агрузка...

18 червня, 2019 вівторок

18 червня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати