live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

МОЗ пояснив, як лікуватимуть пацієнтів наступного року


фото: theodysseyonline
З 1 січня 2018 року кожен пацієнт зможе отримувати первинну допомогу безкоштовно у сімейного лікаря

Про це повідомляє прес-центр Міністерства охорони здоров'я.

У відомстві зазначили, що вже з початку наступного року кожен пацієнт зможе отримувати первинну допомогу абсолютно безкоштовно в обраного ним сімейного лікаря.

Таким чином українцю треба буде обрати сімейного лікаря та укласти з ним декларацію. У такий спосіб пацієнт зареєструється в електронній системі охорони здоров'я E-Health.

"З цього часу уся медична інформація буде зберігатися у вашій електронній медичній картці. Це дозволить лікарю бачити повну картину та історію хвороб та не губити інформацію", - наголосили у МОЗ.

У Міністерстві пояснили, що укласти таку угоду можна в будь-який час, навіть під час першого візиту. Понад те, базові аналізи будуть безкоштовними в амбулаторії сімейного лікаря.

"Якщо сімейний лікар буде вимагати додаткові кошти під час лікування, ви зможете звернутися зі скаргою до Національної служби здоров’я, а також замінити лікаря. Буде розширений перелік ліків, вартість яких за рецептом від сімейного лікаря, відшкодовується державою повністю або частково за програмою "Доступні ліки", - підсумували у відомстві. 

новини партнерів

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати