live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Матеріалу для блокпостів достатньо, - Міноборони відповіло ГПУ


фото: dpsu.gov.ua
На польових складах в районі проведення антитерористичної операції в наявності більше 5 тисяч будівельних скоб, які використовуються для обладнання позицій та опорних пунктів

Про це повідомляє прес-служба з посиланням на інформацію командування інженерних військ Збройних Сил України

Окрім того, на складах поточного забезпечення інженерних військ створено резерв для поповнення зазначеного майна у кількості понад 17,5 тисяч штук.

Щодо в’язального дроту, який також використовується для обладнання позицій та блокпостів, то його запаси на складах в районі проведення АТО складають майже 70 тон.

"Командири підрозділів отримують зазначене майно за заявками, з урахуванням потреб для обладнання тієї чи іншої споруди", - наголошується у повідомленні.

Начальники інженерної служби оперативно-тактичних угруповань і штабу АТО, а також представники інженерної служби Збройних Сил України підтверджують наявність необхідного майна для обладнання позицій та готові зустрітися з представниками волонтерської спільноти для обговорення поточних питань діяльності та потреб ЗС України.

  • Нагадаємо, перед цим генеральний прокурор Юрій Луценко відвідав позиції 128 гірсько-піхотної бригади, де теж зауважив "імітацію опорного пункту", на якій було витрачено державні кошти.

новини партнерів

20 березня, 2018 вівторок

19 березня, 2018 понеділок

20 березня, 2018 вівторок

19 березня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати