live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Газпром" закінчив будівництво "Турецького потоку" в РФ

"Газпром" завершив будівництво морських ділянок двох ниток "Турецького потоку" на території РФ і продовжив будівництво першої нитки у виключній економічній зоні Туреччини

Про це повідомляє ПРАЙМ з посиланням на повідомлення South Stream Transport B. V.

"4 листопада 2017 року перша нитка морського газопроводу "Турецький потік" увійшла в виняткову економічну зону Туреччини. Pioneering Spirit, найбільше в світі трубоукладальне і будівельне судно, відзначило дану подію, уклавши в море трубні секції з російським і турецьким прапорами, які символізують перетин кордону виняткової економічної зони між двома країнами", - йдеться в повідомленні.

"Перетин кордону також знаменує закінчення будівництва морських ділянок двох ниток на території російської виключної економічної зони", - зазначається там.

Всього "Газпром" побудував 448 кілометрів за двома ниткам "Турецького потоку".

"Менш ніж за 6 місяців побудовано майже 25% морської ділянки. Це відповідає запланованим графікам будівництва. Очікується, що транспортування газу по"Турецькому потоку" почнеться в грудні 2019 року", - повідомляє SST.

"Газпром" 7 травня приступив до будівництва морської ділянки газопроводу "Турецький потік". Проект передбачає будівництво двох ниток потужністю по 15,75 мільярда кубометрів кожна.

Перша нитка призначена для поставок газу турецьким споживачам, закінчити її будівництво планується в березні 2018 роки; друга - для газопостачання країн Південної та Південно-Східної Європи (завершення будівництва заплановано на 2019 рік).

новини партнерів

12 серпня, 2020 середа

11 серпня, 2020 вівторок

12 серпня, 2020 середа

11 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати