live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У НАБУ відповіли на претензії з боку НАЗК

У НАБУ у відповідь на претензії Національного агентства з питань запобігання корупції заявили, що 3 листопада бюро надало відповідь на запит НАЗК і направило копії документів

Водночас голова НАЗК Наталія Корчак не з'явилася на допит до НАБУ як свідок, повідомляє прес-служба бюро.

"3 листопада, у межах визначеного законом терміну, Національне бюро надало відповідь на запит НАЗК та надіслало копії всіх запитуваних документів. Також НАБУ роз'яснило відсутність конфлікту інтересів в описаному НАЗК випадку. Водночас у рамках досудового розслідування детективами НАБУ кримінального провадження від 5 жовтня 2017 року голову НАЗК Наталію Корчак 30 жовтня викликали для допиту як свідка у справі, на який вона не з’явилася", - йдеться в повідомленні.

У бюро наголосили, що за таких обставин голова НАЗК не має права розглядати будь-які питання щодо діяльності НАБУ та його працівників і зобов'язана вжити заходів щодо врегулювання реального конфлікту інтересів (ст. 28 закону України "Про запобігання корупції").

У НАБУ закликали Корчак виконувати свої процесуальні обов'язки, з’являтися на виклик детективів Національного бюро для надання показань замість того, щоб використовувати займану посаду для уникнення надання роз'яснень.

новини партнерів

11 грудня, 2019 середа

11 грудня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати