live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Google запустила 3 експериментальні додатки для фото та відеозйомки

Компанія Google випустила три нові експериментальні програми для любителів фото- та і відеозйомки: Storyboard, Selfissimo!, і Scrubbies

Про це пише The Verge.

"Google вирішила протестувати більше експериментальних функцій, щоб побачити реакцію користувачів", - зазначили розробники додатків.

Перший додаток Storyboard доступний тільки під рідну операційну систему корпорації, і дозволяє створювати своєрідні комікси з відео. Подібна функція була реалізована в відомому додатку Prisma для фотографій. 

Для процесу використовується нейромережа, а додаток Storyboard не просто стилізує відео під малюнки, а ще й автоматично обирає цікаві кадри з ваших відео, а потім видає на одному аркуші, використовуючи один з шести візуальних стилів.

Завантажити додаток можна в Google Play.

Selfissimo! призначено для селфі,і розробники обіцяють, що система створить чорно-біле фото як на реальній фотосесії. Selfissimo! доступно як в iOS, так і Android.

Третій додаток – Scrubbies, дозволяє змінювати швидкість і напрямок відтворення відео для створення незвичайних роликів. Самі розробники описують це як "scratching it like a D. J", натякаючи на ефект скрейч, який роблять діджеї, рухаючи вінілові диски на вертушках.

Додаток Scrubbies поки що доступний лише на iOS.Очікується, що трійка додатків стануть "першопрохідцями" з цілої серії подібних експериментальних рішень.

Читайте також: Купи собі нишпорку. Як гаджети стали занадто розумними

новини партнерів

21 жовтня, 2020 середа

20 жовтня, 2020 вівторок

21 жовтня, 2020 середа

20 жовтня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати