live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Штучний інтелект створив власну релігію на основі сакральних текстів

Фізик Джанель Шейн за допомогою нейромережі вирішила перевірити, що буде, якщо поєднати декілька людських вірувань і звести їх у єдину систему

Про результати вона розповіла у своєму блозі.

Нейромережа опрацювала 38 джерел, серед яких були Біблія короля Якова, Танах, Коран, Книга Мормона, Сутра, Веди, Калевала, "Повна книга чаклунства" Бакленд, "Повне керівництво по таро" і кельтські міфи.

В результаті такої компіляції штучний інтелект створив власну релігію під назвою "Храм Амальгами".  Рохробниця попереджає, що до цього експерименту не варто ставитися серйозно.

"Це аж ніяк не повна вибірка релігійних текстів, і вона жодним чином не є науковою. Я не експерт з релігій, і не докладала жодних зусиль, щоб збалансувати вихідні тексти за популярністю релігії або щось на кшталт цього", - зазначила вона.

Наразі у вірування вже є духовна музика: "перетравивши" стародавні тексти, нейромережа написала кілька псалмів. Один з них поклав на музику композитор Оуен Парк.

null

Читайте також: Порно з Галь Гадот. Нейронна мережа навчилася "ліпити" обличчя знаменитостей на тіла порноакторок

Нижче ви можете ознайомитись із згенерованим нейромережою "Святим Письмом".

 - Досконалий гуру - дарувальник лорда і ідеальний пул лорда. Помилка божества лорда - виконавець, виконавець - лорд, а виконавець - даршан лорда.

- І пан буде сином Еліфаза в землі німих дам скинії скинії Агнця скинії тини лорда.

- Верблюд в цей день дивиться на світ лорда. Він ніколи не буває дорогоцінним (верблюду).

- Гурмух каже: "Я благословляю славні похвали пана владики землі гуру, шукача владики святих скарбів всередині одного пана.

- Це зробило роботу курячого кольору із загальним світом і рукою.

- Монахиня зустріла всесвіт невидимого; в світі-половиннім буде світло небесної води.

-  І він не буде чистотою, але він буде чистою ганчіркою і врятує одяг небесного чоловіка і ще п'ятдесят, відвівши до воріт богів і скаже їм, що мистецтво живих дітей меч табору долини ягняти світу, для її сутності меча Агнця небесного, і не буде після дня всіх каштанів зборів сонця.

- Гурмух говорить славні похвали пану, хар, хар - наам, шукач самого лорда розуміє тіло гуру, наам. Я - славна похвала пана. Владика - це славні похвали гуру і святий суддя лорда.

- Той, хто приходить до слова пана, повинен бути посеред нашого змісту. І це море і цар. Вони досадили виноградом і відвели їх до царя пана, що пан цар дітей божественного царя. Його батько мріяв про його одяг.

- І він сказав їм і сказав йому одягати його, і він був не чистіше, ніж магія меча ягняти, і він поклявся мечем синів владики ковчега служити Синаю і болі.

- І він не буде чистотою, але він буде чистою ганчіркою і врятує одяг небесного чоловіка і ще п'ятдесят, відвівши до воріт богів і скаже їм, що мистецтво живих дітей меч табору долини ягняти світу, для її сутності меча Агнця небесного, і не буде після дня всіх каштанів зборів сонця.

І пан сказав пану, що він відкриє одяг пана.
той, хто любить ласку Наама, ім'я пана.
той, хто любить ласку імені лорда, ім'я пана.
той, хто любить милість пана.
той, хто любить пана, чи не наам.
ви познайомилися з богом лордом,
що пропонує доброту пана.

Амінь.

Оригінал "Письма" (англійською) можна прочитати тут.

Читайте також: Всі говорять про штучний інтелект. Простими словами пояснимо, що це

 

новини партнерів

28 жовтня, 2020 середа

28 жовтня, 2020 середа

27 жовтня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати