live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українські дороги ремонтують 7 компаній, і цього замало, - Омелян

В Україні за останні роки ринок компаній по будівництву доріг врівноважився, і зараз дороги ремонтують 5-7 компаній

Про це розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян в інтерв'ю Insider.

Він наголошує, що цього недостатньо - потрібно хоча б 15 компаній.

"Зараз ринок трошки врівноважився. Є десь 5-7 компаній, які більш-менш рівномірно працюють по Україні. Але цього теж недостатньо. І деякі об’єкти здаються невчасно, бо компанія працює над кількома дорогами. Було б їх хоча б 15 - я був би щасливіший. Цього року ми залучили китайців, ще кілька іноземних фірм, але поки не було дорожнього фонду і гарантованого фінансування, жодна велика іноземна компанія заходити до нас не хотіла", - розповів Омелян.

Міністр вважає, що коли ринок буде розвиватися, то збільшуватиметься й кількість компаній, які виконуватимуть дорожні роботи, а разом з тим зростатиме конкуренція та якість робіт.

"Це - закономірний і очікуваний для України процес. Ми дали правильний вектор розвитку дорожньої галузі, тепер головне його втримати", - додав Омелян.

Він також прокоментував законопроект про "Купуй українське", зазначивши, що є прихильником вільної конкуренції.

"Безумовно, вітчизняного виробника захищати треба, але за рахунок того, що він перебуває в конкурентному середовищі. Я завжди кажу, що не дивіться на ринок, як на ринок 45-мільйонної нації. Дивіться на ринок 7,5 мільярдів людей, і тоді ви будете конкурентоспроможними. Нам потрібно підвищувати якість і конкурентність, власної продукції, тоді вона не вимагатиме державного протекціонізму", - наголосив міністр.

новини партнерів

12 грудня, 2018 середа

12 грудня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати