live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Чехії завершується другий тур виборів президента

27 січня завершується другий тур президентських виборів у Чехії, на яких змагаються чинний керівник держави Мілош Земан та колишній президент академії наук Їржі Драгош

Другий тур виборів відбувається два дні - 26-27 січня, виборчі дільниці мають зачинитися сьогодні о 15 годині за Києвом, тоді як результат стане відомим за кілька годин, передає ВВС.

Земану 73 роки, а його супернику - 68.

Протягом останніх років Земан неодноразово висловлювався на захист Росії та за скасування санкцій ЄС проти неї. Також він нещодавно заявив, що приєднання Криму Росією - це вже вирішена справа.

Натомість Драгош підтримує територіальну цілісність України, санкції щодо Росії та визнає українську належність Криму.

Разом з тим, у передвиборчій боротьбі з лібералом та єврооптимістом, науковцем Драгошем, Земан не надто напирав на любов до Росії, а зробив наголос на проблемі імміграції. Зокрема, чинний голова держави заявляв про те, що 2 млрд мусульман здатні знищити європейську цивілізацію.

"Іслам, особливо його радикальна версія, намагаються навернути всіх у свою віру, а незгодних перетворити на рабів", - сказав він у середу, 24 січня, під час свого виступу перед студентами у Плзенському краї.

Пропагандисти ісламістів живуть міркуваннями XIV століття, але тепер вони мають соціальні мережі і це є вибухонебезпечною сумішшю, вважає Земан.

"Два мільярди мусульман можуть почати релігійну революцію і знищити євро-американську цивілізацію", - наводить його слова CZnews.

новини партнерів

21 лютого, 2018 середа

20 лютого, 2018 вівторок

21 лютого, 2018 середа

20 лютого, 2018 вівторок

19 лютого, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати