live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нові санкції покликані заохотити переворот у Кремлі, - Слава Рабінович

На сьогодні існують 5 способів усунення Путіна від влади

Про це розповів американський фінансист Слава Рабінович в ефірі програми "Студія Захід" на Еспресо.TV.

"Яким чином путінське угрупування може бути усунуте від влади? Існує 5 способів. 3 з них є легальними, 2 - нелегальними", - зазначив він.

Конституційним чином позбавити влади Путіна та його оточення можна лише за рахунок чесних виборів і процедури імпічменту, але ані перше, ані друге наразі в Росії є неможливим, додав експерт.

"Парламенту немає. Ніхто зробити Путіну імпічмент не може. Цей легальний шлях також є виключеним", - вважає він.

Окрім того, Путіна можна було б оголосити нелегальним президентом "на підставі рішень, вже прийнятих Конституційним та Верховним Судом у 1998 та 2001 роках", котрі посилюють конституційну норму про неприпустиміть більше 2-х президентських термінів поспіль для однієї й тієї ж особи.

"Путін є самозванцем і нелегітимним президентом, починаючи з 2012 року. Тому його слід негайно усунути від влади як нелегітимного, а Конституційний та Верховний Суди мають визнати його нелегальним президентом", - пояснив Рабінович ще один спосіб.

Також Ксенія Собчак та Григорій Явлінський мають забезпечене законом право як кандидати в президенти вимагати від Верховного суду зняття кандидатури Путіна з виборів, однак це теж малоймовірно.

Однак, додає він, за умов узурпації влади лишаються тільки 2 сценарії - революція і заколот. При цьому варіант з заколотом є найбільш вірогідним, для чого міжнародному співтовариству слід розколоти російські еліти.

"Палацовий переворот інспірується усім цивілізованим світом за допомогою цих санкцій. Цим 210 людям з відомого списку, а також невідомій кількості додаткових людей з секретної частини доповіді, їм усім кажуть: "Ви маєте обрати - з ким будете Ви і з ким будуть Ваші мільярди. Ваші мільярди можуть бути тільки з нами, вони не можуть бути з Путіним. Тому обирайте: цивілізований світ та Ваші мільярди або Путін", - описав призначення нового пакету санкцій Рабінович.

 

новини партнерів

15 серпня, 2020 субота

15 серпня, 2020 субота

14 серпня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати