live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Порошенко заявив, що невдоволений темпами розслідування злочинів на Майдані

Злочини проти учасників Революції Гідності не мають терміну давності, а злочинці мають бути покарані, наголосив голова держави

Про це Президент Петро Порошенко заявив у Києві в неділю на церемонії відкриття виставки "Переведи мене через Майдан", присвяченій учасникам Революції Гідності - творчим особистостям, передає його прес-служба.

"Зло має бути покаране, і тому вперше в українській історії я вирішив взяти участь у судовому процесі (про держзраду Януковича - ред.). Безпрецедентно, коли президент особисто це робить. Але це справа кожного з нас", - заявив Порошенко.

Президент також підкреслив, що злочини проти учасників Революції Гідності не мають терміну давності, а злочинці мають бути покарані.

"Я наголошую, злочини проти Майдану не мають терміну давності, а злочинці переступили ту межу, за якою настає прокляття, і те прокляття, кажучи словами Мирослава Поповича: "Сильніше, ніж суди, і сильніше, ніж тюрми". І від нього ніде не заховаєшся, навіть у Росії", - зазначив глава держави.

Порошенко також зазначив, що розділяє незадоволеність суспільства темпами розслідування і швидкістю судових процесів.

"Водночас добре усвідомлюю масштаб злочину, як і необхідність юридично бездоганної доказової бази і неухильного дотримання всіх процесуальних норм... Потрібно пройти процедурно складний шлях для того, щоб у вбивць потім не було жодних зачіпок у європейських судах", - підкреслив глава держави.

Президент, окрім того, звернувся до Генерального прокурора Юрія Луценка:

"Конституція забороняє мені як Президенту втручатися у слідство, яке вже чотири роки координує цілеспрямовано створений Департамент спеціальних розслідувань. Він несе всю повноту відповідальності за ефективність цієї роботи. Я можу тільки попросити Юрія Віталійовича проаналізувати, чим ще ми організаційно можемо допомогти Департаменту, щоб у його керівництва не було жодних підстав стверджувати, що нібито йому сприяють недостатньо".

новини партнерів

15 грудня, 2018 субота

14 грудня, 2018 п'ятниця

15 грудня, 2018 субота

14 грудня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати