live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Все, що ви хотіли знати про "Зелену карту"

Після того, як українці отримали можливість безвізового переміщення по Європі, значно зросла кількість охочих подорожувати на власному автомобілі. У зв'язку з цим у багатьох виник інтерес до продукту страхування під назвою "Зелена карта"

Вона є обов'язковим полісом для тих, хто вирушає за кордон на особистому транспортному засобі. У цій статі ми познайомимося з нюансами її оформлення та механізмом дії.

Що являє собою "Зелена карта"

Зелена карта - це страховка, яка діє за принципом вітчизняної автоцивілки. Вона покликана захистити третіх осіб, що постраждали у дорожній пригоді на території іншої держави. При цьому, "Зелена карта" не покриває ризики, пов'язані з пошкодженням особистого автомобіля і нанесенням шкоди здоров'ю страхувальника. Медична допомога є об'єктом окремого полісу страхування.

Діє даний поліс на території 46 країн світу. З їх повним списком можна ознайомитися в офісі страхової або самостійно відшукавши в інтернеті.

Скільки коштує закордонне автострахування

На відміну від вітчизняної автоцивілки, вартість "Зеленої карти" не залежить від різних критеріїв і коефіцієнтів. Ціна є фіксованою, адже закріплюється на державному рівні. Єдиний нюанс: вона залежить від курсу євро на час оформлення.

Ще вартість може відрізнятися в залежності від країни відвідування. У кожній державі закріплені відмінні суми покриття ризиків. Також ціноутворюючим фактором страховки є термін дії поліса.

Як працює "Зелена карта"

Після того, як туристичне транспортне страхування оформлено, відомості про нього вносяться до офіційної бази МТСБУ. При цьому, в обов'язковому порядку там вказується електронна пошта страхувальника, яка дає можливість в режимі онлайн стежити за врегулюванням страхового випадку і виплатами компенсацій.

На руки власник транспортного засобу отримує не тільки оригінал поліса «Зеленої карти», а й дві його копії. Останні необхідні для пред'явлення третій стороні при настанні страхового випадку. Оригінал обов'язково слід тримати при собі.

Якщо ви використаєте обидві копії, то в даному випадку вам потрібно просто надати реквізити "Зеленої карти" потерпілому, щоб він міг звернутися за компенсацією в страхову компанію без вашої допомоги та участі. Такий механізм дії дуже зручний і вигідний для будь-якого туриста. Так Саме тому "Зелена карта" є вашим надійним другом на закордонних дорогах.

Все по темі

новини партнерів

23 жовтня, 2018 вівторок

22 жовтня, 2018 понеділок

23 жовтня, 2018 вівторок

22 жовтня, 2018 понеділок

21 жовтня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати