live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Зірки залишилися задоволені "Паспортним сервісом"

Для оформлення біометричного закордонного паспорту до Центру обслуговування громадян часто звертаються доволі відомі у нас особистості

У Паспортному сервісі можна зустріти відомих в Україні зірок естради, ведучих центрального телебачення, політиків та спортсменів. Усі вони залишаються дуже задоволені сервісом. І це при тому, що більшість з них мають можливість порівняти рівень з обслуговуванням в інших державах.

Зустріти одночасно двох зірок українського телебачення не завжди випадає нагода. Отримати закордонний паспорт до Центру обслуговування громадян завітали обличчя каналу 1+1 Алла Мазур та Соломія Вітвіцька. Телеведуча та журналіст часто подорожує світом, збираючи матеріали для своїх програм.

Пані Соломія радо поділилася враженнями про рівень обслуговування у "Паспортному сервісі": "Несподівано європейські умови. Оскільки я прожила в Німеччині 3 роки, можу сказати, що тут краще  організовано, ніж у багатьох таких державних закладах у Німеччині, де я отримувала візи, різні документи, живучи там впродовж трьох років. І тут дуже світло комфортно і насправді якось аж не віриться, що це в Україні.".

Телеведуча дуже доброзичливо відгукнулася про роботу в "Паспортному сервісі", адже каже, що їй є з чим зрівнювати.

Ще одну зірку, українську гімнастку та олімпійську чемпіонку Стеллу Захарову наша знімальна група зустріла у "Паспортному сервісі".  Віддаючи спорту все своє життя, пані Стелла об’їхала майже усі куточки світу, тож має дійсно європейську думку щодо того, яким має бути сервіс: "Мені дуже приємно, що ми почали йти в напрямку хорошого сервісу для України, для людей. Сервіс на найвищому рівні - цивілізовано, по-європейськи. І я хочу відзначити, якщо ми такими темпами будимо йти вперед, то найближчим часом досягнемо рівня європейського життя".

Побувавши у багатьох країнах, Пані Стелла каже, що наразі обслуговування у Паспортному сервісі нічим не гірше, ніж за кордоном: "Сервіс заслуговує на величезну повагу і увагу.  Ти прийшов, у тебе все на місці: ти сфотографувався, тут же пальчики, тут же тобі документи, - все в одному місці, все миттєво, все швидко".

Свій другий закордонний документ прийшов оформляти абсолютний чемпіон світу, заслужений тренер України з бодібілдингу, тренер Чемпіонів, віце-Президент Федерації бодібілдингу України Вадим Митрюшин.  Він протягом усіх 20 років існування федерації є і тренером, і виступаючим спортсменом.

Вадим вже має закордонний паспорт, проте хоче оформити ще й біометричний: "У "Паспортному сервісі" сьогодні вирішив отримати біометричний паспорт з огляду на те, що маю часті відрядження за кордон. Мені порадили друзі і я знайшов рекламу в інтернеті, в фейсбуці. І ще раз переконався в тому, що тут знаходиться нормальний сервіс з обслуговування населення. Мене швидко і комфортно обслужили. Хороший колектив я задоволений".

Наталія Шелепницька – оперна співачка, Народна артистка України, Посол Миру, Кавалер ордена Святої Марії, володарка багатьох нагород і титулів. Пані Наталія сама пише музику, веде активну концертну діяльність, виступає на найкращих сценах України та за кордоном – в основному, в Європі та США. Тож закордонний паспорт – це той документ, без якого їй аж ніяк не обійтися.

"У мене в руках дуже красивий, такий новесенький такий ароматний біометричний паспорт, який я щойно отримала. Мені його так святково вручили! І я маю велику приємність, що ніяких проблем не буде виникати, тому що я сподіваюся, що с цим паспортом в мене все буде добре", - переконана пані Наталя.

 

новини партнерів

21 січня, 2019 понеділок

21 січня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати