live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Сусіди України мають зважати на агресію Кремля, - Волкер

Сусідні країні, такі як Польща чи Угорщина, сперечаючись з Україною з різних питань, мають враховувати факт, що Київ зараз веде боротьбу з агресором за свою країну на сході
Таку думку під час виступу у варшавській філії The German Marshall Fund, відповідаючи на питання про погіршення польсько-українських відносин в історичній площині, висловив у середу спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, повідомляє Укрінформ.

"Кожен повинен усвідомлювати драму, з якою стикається Україна: щоденний захист своєї території, втрата солдатів кожного тижня... Це - драматичний досвід, який мають усвідомлювати усі - Польща, США, Німеччина та інші",- заявив Волкер.

Він наголосив, що зараз Україна зміцнює свою національну ідентичність, і потребує поваги і розуміння.

Спецпредставник США зазначив, що є загальне усвідомлення того, що російська окупація української території стосується усіх країн — Польщі, країн регіону та Європи. Він підкреслив: якщо хтось силою змінює кордони, то це не посилює стабільність в Європі.

Волкер зауважив, що не усім може подобатися те, що робить Україна. "Але ми повинні розуміти, для чого вона це робить. Ми повинні бачити більшу картину, адже необхідною є допомога (Україні — ред.) з боку сім'ї європейських народів відновити контроль над своєю територією. Думаю, це той підхід, який потрібно застосувати під час ведення щоденних дискусій (з Україною — ред.)", - підкреслив спецпредставник держдепартаменту США.

Під час візиту до Варшави Волкер зустрівся з главою МЗС Польщу Яцеком Чапутовичем та головою канцелярії президента Польщі Кшиштофом Щерським. Під час цих зустрічей обговорено питання регіональної безпеки і шляхи врегулювання конфлікту на Донбасі.

Все по темі

новини партнерів

17 серпня, 2018 п'ятниця

16 серпня, 2018 четвер

17 серпня, 2018 п'ятниця

16 серпня, 2018 четвер

15 серпня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати