live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Радник президента розповів про скандальні банери на Майдані

В організації виставки "Мені болить Крим" на Майдані Незалежності, зірваної активістами "Руху нових сил", брали участь громадські організації, журналісти "Радіо Свобода", художники та історики

Про це розповів у ефірі Еспресо.TV радник президента України на громадських засадах режисер Сергій Проскурня.

"Цю виставку готувала така кількість людей і виконавців, що імена цих людей нічого вам не скажуть. Там були громадська організація "Мілітарна історія", фахівці з "Крим. Реалії" і "Радіо Свобода", журналісти, художники, дизайнери, які це макетували, Олексій Руденко, історик Василь Павлов. Дуже багато було людей, які це робили. Де це друкували - гадки не маю, бо в цей час я займався організацією студентів для флешмобу, який був зірваний", - сказав Проскурня.

Режисер зазначив, що події розвивалися не за планом організаторів і врешті на Майдані почався безлад.

"До нас приєдналися учасники "Руху нових сил", а люди, які хотіли з нами виходити на флешмоб "Ялта наш, Алушта наш", навпаки відмовилися. Приходили наші учасники, не брали в руки плакати, а йшли туди, де "Рух нових сил", - палити опудало Путіна. Це була абсолютна каша і коли наша основна студентська група Академії лідерства стала на нашу позицію, як ми хотіли і як це було сплановано в рамках виставки "Мені болить Крим", бабусі з "Руху нових сил" підійшли і почали грудьми закривати ці таблички, хоча їхні колеги там тримали кримські плакати", - додав Проскурня.

Режисер зазначив, що попри наявність банерів із гаслами, з якими він категорично не згодний, він взяв відповідальність за їхню появу на виставці. Він також додав, що подібні виставки триватимуть у різних версіях до грудня 2021 року, оскільки організатори мають багато матеріалів, щоб у подальшому привертати увагу до незаконної окупації Криму.

новини партнерів

21 жовтня, 2018 неділя

20 жовтня, 2018 субота

21 жовтня, 2018 неділя

20 жовтня, 2018 субота

19 жовтня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати