//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У McDonald's почнуть обслуговувати столики


фото: Facebook
Компанія McDonald's у 2018 році запровадить в Україні послугу обслуговування столиків

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна".

Підприємство "МакДональдз Юкрейн Лтд." планує у 2018 році вперше впровадити в нових ресторанах опцію подачі персоналом замовлення до столика.

"До кінця 2018 року 12 закладів McDonald's запропонують досвід майбутнього, з них чотири - це нові ресторани, які відразу будуть мати новий формат. Решта вісім - це заклади, які вже працюють і будуть переобладнані", - повідомив генеральний директор "МакДональдз Юкрейн" Гжегож Хмелярский.

Як він пояснив, що новий формат ресторанів передбачає впровадження опції подачі персоналом замовлення до столика.

"Обслуговування за столиками - це революція в McDonald's, оскільки McDonald's завжди був закладом самообслуговування. У McDonald's у майбутньому відвідувач замовляє страви на касі, а потім чекає замовлення за столиком. Співробітник ідентифікує користувача за допомогою спеціального пристрою і приносить йому страви", - зазначено в прес-релізі компанії.

Як уточнив Хмелярский, перший ресторан з послугою обслуговування столиків планується до відкриття в червні поточного року, проте локацію об'єкта поки не розголошують.

Крім того, обов'язковим елементом нових ресторанів McDonald's стануть термінали самообслуговування, за допомогою яких відвідувачі зможуть зробити замовлення і оплатити його за допомогою карти або готівкою на касі, а потім забрати страви в зоні видачі.

Повідомляється, що ресторани McDonald's по всій Україні у 2017 році відвідало приблизно 100 млн відвідувачів, що майже на 9% більше, ніж в 2016 році.

новини партнерів

‡агрузка...

19 березня, 2019 вівторок

19 березня, 2019 вівторок

18 березня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати