//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Єврокомісія зобов'яже соцмережі надавати поліції дані користувачів

Єврокомісія оприлюднила проект, згідно з яким програми обміну повідомленнями будуть зобов'язані надавати дані користувачів поліції протягом 10 днів після отримання запиту

Для екстрених випадків вказаний термін в 6 годин, передає Euractiv.

Згідно з проектом, правила будуть поширюватися на всі технологічні компанії, які можуть володіти так званими електронними доказами, необхідними для проведення кримінальних розслідувань, незалежно від територіального розташування серверів.

У числі тих, хто підпадає під нові правила - соцмережі, включаючи Facebook і Twitter, "хмарні мережі", реєстри доменних імен, а також форуми на платформах електронної комерції.

Нові правила планують ввести в зв'язку з збільшенням використання різних онлайн-сервісів і додатків при плануванні і організації злочинів. Реформу планують запустити вже 17 квітня.

  • 20 березня Верховний суд Росії відхилив позов керівництва месенджера Telegram, яке просило визнати недійсним наказ ФСБ щодо надання відомству ключів для розшифровки електронних повідомлень користувачів.
  • Після цього Роскомнагляд відправив Telegram повідомлення про необхідність передати ФСБ ключі шифрування. Це перший етап блокування мессенджера - якщо за 15 днів мессенджер не виконає розпорядження, Роскомнагляд може звернутися до суду для його блокування.
  • Засновник месенджера Telegram Павло Дуров заявив, що месенджер не видасть ключі шифрування під загрозою блокування у Росії.

новини партнерів

‡агрузка...

18 березня, 2019 понеділок

18 березня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати