live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні представили нову лінійку вантажних авто. Новини компанії

Вантажівки для магістральних, регіональних та міських перевезень: в Україні презентували нове покоління вантажних автомобілів Scania

Про це йдеться у сюжеті Еспресо.TV.

Над розробкою моделей інженери компанії працювали десять років. Обсяг вкладених інвестицій становив близько 2-х мільярдів євро. Поставку та передачу першого вантажного автомобіля моделі R450  в Україні очікують вже у квітні.

"Це - найкращий автомобіль, який є зараз. Він виграв практично всі тести, які проводилися в Європі останні два роки. Як ви самі бачите, це найкрасивіша вантажівка. Але і найекономічныша: ми ще презентуємо нові послуги, нові системи з фліт-менеджменту", - наголосив генеральний директор ООО "Сканія Україна" Хокан Йюде.

Система Fleet Management один із супутних сервісів компанії. Дозволяє контролювати експлуатаційні витрати автопарку та підвищувати прибутковість перевезень. На увагу заслуговує і зменшення витрат пального на 5 відсотків. Цього досягли завдяки вдосконаленій роботі трансмісії та кращим аеродинамічним властивостям.

"Більш ефективне згорання, більш ефективне утворення паливної суміші, за рахунок чого падає сам розхід палива. Покращена система охолодження двигуна. Ми знаємо, що по суті тепло - це втрачена енергія. І наскільки ми можемо утилізувати енергію двигуна в крутові моменти і передачу цього на колеса, тим більше ми можемо зробити машину в паливно-економічною і ефективною для клієнта", - пояснив директор з продажів Андрій Курило. 

Над дизайном та розробкою кабін нових моделей працювала власна команда дизайнерів. Навіть після оновлення лінійка зберегла ідентичність бренду.

"Scania внесла радикальні зміни в лінійку кабін нового покоління вантажівок. Їхній вигляд надбав ще більш чітких форм, маючи ознаки як майбутнього, так і сьогодення, що властиво тільки преміум продуктам. У нових кабінах поліпшені показники ергономіки. Місце водія пересунули на 65 мм ближче до лобового скла і на 20 мм в сторону вікна. Це збільшує оглядовість", - зауважив головний дизайнер Scania з підрозділу стилю та промислового дизайну Кристофер Хансен. 

Приймати замовлення на вантажівки нового покоління розпочали на початку 2018-го. Придбати Scania можна і через дочірню лізингову компанію. Більше 50-ти відсотків техніки в Україні продають саме через такий механізм фінансування.

 

новини партнерів

13 липня, 2020 понеділок

13 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати