live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Nvidia розробила штучний інтелект, що самотужки доопрацьовує деталі пошкодженого зображення

Компанія Nvidia розробили технологію на базі штучного інтелекту, яка автоматично відновлює пошкоджені фрагменти зображення або заповнює його втрачені частини

Відео з демонстрацією технології виклали на YouTube каналі NVIDIA.

Алгоритм нейронної мережі розуміє контекст фотографії або картинки, і самостійно змінює його.

Метод під назвою "підмальовування зображення" схожий на функцію "автоматична заливка з урахуванням вмісту" (Content-Aware Autofill), яку Adobe додала в Photoshop CS5 в кінці 2000-х років. Технологія також відновлювала віддалену частину зображення на основі тла фотографії.

"Попередні підходи до глибинного навчання були зосереджені на прямокутних областях, розташованих навколо центру зображення, і часто завершувалися необхідністю додаткового редагування. Наша модель може ефективно обробляти області будь-якої форми, розміру або відстані від кордонів зображення",-  повідомляє прес-служба Nvidia.

null

Алгоритм від Nvidia вміє обробляти області різних форм і розмірів Дослідники компанії підкреслили, що навчили нейронну мережу, використовуючи понад 55 тисяч фотошаблонів.

Вони застосовувалися для видалення деяких деталей з вихідних зображень. Потім алгоритму показували вирізаний фрагмент і його первісну форму, щоб навчити його, як відновити відсутні пікселі.

В кінці випробувань розробники підтвердили точність свого алгоритму за допомогою ще 25 тисяч фотошаблонів. Цього разу нейромережі не показували оригінальне зображення, змусивши її самостійно відновити втрачені частини.

Читайте також: Всі говорять про штучний інтелект. Простими словами пояснимо, що це

новини партнерів

24 вересня, 2018 понеділок

23 вересня, 2018 неділя

24 вересня, 2018 понеділок

23 вересня, 2018 неділя

22 вересня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати