live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Вірменії лідер опозиції Пашинян закликав до нових протестів


фото: REUTERS
Після відставки прем'єр-міністра Вірменії Сержа Саргсяна та уряду лідер опозиційного руху країни Нікол Пашинян закликав провести 25 квітня нову акцію протесту

Про це повідомляє Deutsche Welle.

До таких дій Пашинян закликав після скасування його зустрічі з тимчасовим виконувачем обов'язків прем'єр-міністра Кареном Карапетяном.

Опозиціонер заявив, що правляча Республіканська партія Вірменії хоче скористатися відставкою Сержа Саргсяна та зберегти владу. Він також заявив, що опозиція не може погодитися з призначенням представника цієї партії новим прем'єр-міністром.

"Ми не можемо дозволити, щоб ця корумпована система продовжила своє існування", - наголосив Пашинян.

Зустріч Пашиняна і Карапетяна мала відбутися 25 квітня. Однак в.о. прем'єра заявив, що переговорів не буде, оскільки лідер опозиції висунув нові вимоги щодо їхнього формату, порядку і висвітлення і запропонував список осіб, які мають брати участь із боку тимчасового уряду.

"Зявлено, що переговори будуть вестимуться винятково за його порядком. Це не переговори", - сказав Карапетян.

Пашинян наполягав, щоб у переговорах брали участь виконувач обов'язків прем'єра, спікер парламенту і голова парламентської більшості.

В опозиційному русі "Мій крок", очолюваному Пашиняном, заявили, що під час зустрічі може обговорюватися тільки одна тема - "мирна передача влади народу" та позачергові парламентські вибори.

"Жодні інші питання для нас не є предметом переговорів", - наголосив прес-секретар руху Тигран Авінян.

Карапетян, своєю чергою, запропонував президенту країни Армену Саркисяну організувати зустріч парламентських і позапарламентських політичних сил для обговорення ситуації в країні та можливих шляхів виходу з неї "аж до проведення позачергових парламентських виборів".

У вівторок, 24 квітня, лідер опозиції заявив, що готовий очолити уряд Вірменії, якщо народ "покладе на нього відповідальність". Пашинян стверджує, що тимчасовий виконувач обов'язків прем'єра Карапетян не може обіймати цю посаду.

новини партнерів

22 січня, 2020 середа

22 січня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати