live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

МОК підтримав бажання Грузії провести зимову Олімпіаду-2030

Перший віце-президент Міжнародного олімпійського комітету Наваль Ель-Мутавакель заявила про готовність підтримати Грузію в бажанні проводити зимові Олімпійські ігри у 2030 році

Це прозвучало на зустрічі в середу, 25 квітня, на зустрічі з прем'єр-міністром Грузії Георгієм Квірікашвілі, передає Інтерфакс.

"Грузія - країна героїв і на Олімпійських іграх завжди представлена спортсменами високого рангу. Думаю, що нині відповідний час, щоб ви висловили своє бажання, і ми схвалюємо вашу пропозицію", - сказала Наваль Ель-Мутавакель, додавши при цьому, що готові підтримувати країну в цьому намірі.

Також віце-президент згадала, що у 2015 році в Тбілісі на високому рівні був проведений молодіжний олімпійський фестиваль Європи.

Зі свого боку прем'єр-міністр Грузії наголосив, що уряд докладає значних зусиль у напрямку розвитку зимових і гірськолижних видів спорту, оскільки це є одним із пріоритетів.

За його словами, особлива увага приділяється рекомендаціям експертів МОК, які цього року вже відвідали Грузію та вивчили ситуацію та інфраструктуру в Гудаурі, Казбегі, Боржомі та Бакуріані.

У січні цього року глава уряду Грузії на засіданні кабміну повідомив про намір проведення в своїй країні Олімпійських ігор 2030 року. Це сталося після того, як Квірікашвілі повернувся зі Швейцарії, де він зустрічався з президентом МОК Томасом Бахом.

"Дуже важливо, що нашу заявку та позитивну амбіцію позитивно зустрів президент МОК і пообіцяв нам усебічну допомогу", - сказав Георгій Квірікашвілі, зазначивши, що з Бахом обговорювалося те, як має готуватися Грузія весь цей період.

У березні в Грузії побувала спеціальна делегація експертів МОК, яка вивчила потенційні можливості країни та визначила напрями для майбутньої роботи.

Все по темі

новини партнерів

14 грудня, 2018 п'ятниця

14 грудня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати